VideoLAN mājaslapa tikusi pie jauna izskata

Kompānija [url=http://www.videolan.org/]VideoLAN[/url], kas ražo bezmaksas video/audio datņu atskaņotāju [url=http://www.videolan.org/vlc/]VLC media player[/url], tikusi pie jauna mājaslapas dizaina.

22. augustā noslēdzās iepriekš izsludinātais konkurss par jaunu mājaslapas dizainu, kas ilga trīs mēnešus. Piedalīties varēja katrs, kurš vēlējās. Par uzvarētāju kļuva [b]~j0nzj[/b] (īstajā vārdā Jonathan Zúñiga), kurš dzīvo Meksikā. Tagad viņa veidotais dizains priecēs daudzo VideoLAN mājaslapas apmeklētāju acis.

Atgādināšu, ka [u]VLC media player[/u] ir universāls video/audio datņu atskaņotājs, kas atpazīst ļoti daudzus formātus un ir izstrādāts daudzām platformām. Populārākās no tām ir Windows, Mac OS X un Ubuntu. Pilnīgu platformu sarakstu skatieties mājaslapā.

Lielākā daļa atskaņotāju izmanto sistēmā ieinstalētos kodekus, bet VLC izmanto iebūvētos video un audio kodekus. Sistēmā nav nepieciešams instalēt nevienu kodeku, ja izmantojiet VLC. Tas atvieglo lietotāju dzīvi, jo nav nepieciešams meklēt kodeku, kas ir izmantots kādā video/audio datnē, bet sistēmā šī kodeka nav.

Jaunākā VLC media player versija patreiz ir 0.8.5 un to var lejupielādēt [url=http://www.videolan.org/vlc/]šeit[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us