Vibrējošā pele HoverStop

Cilvēkiem, kuri daudz strādā ar datoru, ir liels risks saslimt ar karpālā tuneļa sindromu. Jaunā datorpele HoverStop palīdzēs novērst šo problēmu.

Holandes zinātnieki izstrādāja ergonomisku peli, kas atgādina lietotājam par nepieciešamību izdarīt pārtraukumu darbā. HoverStop Sym 8-3 pelei ir sensori, kuri ļauj noteikt, kad lietotājs tur roku uz peles, klikšķina vai griež rullīti. Atklājot to, ka lietotājs nav izdarījis nekādas darbības 10 sekunžu laikā, pele sāk vibrēt, ziņojot par nepieciešamību noņemt roku no peles un rokas atpūtināšanu. Pēc katras darbības peles sensora taimeris atsāk skaitīt desmit sekunžu ciklu. Šai sistēmai nevajag nekādu speciālus draiverus vai programmatūru. Vidējam datorlietotājam stundā šī datorpele vibrē vidēji 25 reizes. Šī datorpele neizmanto datora resursus un nepadara lēnāku datoru. Sym 8-3 – tā ir simetriska pele ar trim pogām un rullīti, savietojama gan ar Mac OS X, gan ar Windows 98/Me/2000/XP.

[img]/images/upload/schema.gif[/img]
Šajā attēlā jūs varat redzēt, kas notiek ar jūsu roku muskuļiem laikā, kad izmantojat datorpeli – vislielākā slodze ir tad, kad jūs kaut ko darat ar datorpeli, taču slodze ir arī tad, kad jūs vienkārši turat roku uz datorpeles. Tāpēc labāk, kad nav vajadzības darboties ar datorpeli, nolieciet roku uz galda, lai to lieki nepiepūlētu.

[url=http://www.hoverstop.com/eng/video.html]HoverStop lietošanas instrukcija filmiņas veidā[/url].

Cena – 69$
Avots: [url=http://news.com/]news.com[/url] un [url=http://www.hoverstop.com/]hoverstop.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us