Vertu Constellation Ayxta – pirmais Vertu atvāžamais tālrunis

Vertu paplašinājuši savu Constellation tālruņu līniju ar vēl vienu modeli, kura nosaukums ir Ayxta. Šis ir pirmais atvāžamais tālrunis no Vertu un tā cena būs apmēram pieci tūkstoši eiro. Par šādu cenu varētu gaidīt ar dimantiem izrotātus taustiņus, taču tā gluži nav – Vertu Constellation Ayxta un ir veidots no nerūsējošā tērauda, ādas un keramikas.

Tālruņa mērķauditorija ir ceļotāji, kuri vēlas uzlabot savu dzīves līmeni, lai arī kur pasaulē atrastos. Tālrunim ir tik augsta cena, galvenokārt tā pakalpojumu dēļ. Ar vienu taustiņa spiedienu iespējams sazināties ar Vertu Concierge servisu, kurā pircēju apkalpošanas aģents nodrošinās zvanītāju ar visu nepieciešamo informāciju (arī pasūtīs lidmašīnas biļetes un nosūtīs dāvanas).Otrs īpašais pakalpojums ir City Brief – tas pēc ierašanās citā valstī pielāgos tālruņa laika zonu un sniegs padomus par jaunākajiem vietējiem notikumiem un būtiskākajiem faktiem. Vertu jaunievēlētais prezidents Perijs Ostings ([i]Perry Oosting[/i]) komentē: „Vertu Constellation Ayxta ir turpinājums uzņēmuma uzdevumā nodrošināt priviliģētas personas ar grezniem tālruņiem.”

Tālrunim ir microSD kartes slots, 3G savienojamība, 3 megapikseļu kamera ar iebūvētu LED zibspuldzi. Lietotājam iespējams saglabāt līdz 2000 kontaktu, 1500 kalendāra piezīmju un 1000 īsziņu. Vertu Constellation Ayxta jau ir pieejams, tā cena dažādās valstīs ir diapazonā no 4900 līdz 6500 eiro.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us