Vai Windows 7 nopludināja paši Microsoft?

Microsoft Windows 7 Beta 1 testa versijas debija interneta tīmeklī oficiāli vēl nav notikusi, taču operētājsistēma jau pieejama vairākos torrentu [i]trakeros[/i]. Daudzi komentētāji, kā arī nozares eksperti atzīst – šis atgadījums varētu nebūt „pirātu” solis, tas varētu būt paveikts ar Microsoft ziņu.

Nākamajā nedēļā, kad bija paredzēta oficiālā Microsoft Windows 7 testa versijas debija, ieplānoti divi grandiozi notikumi: no 5.līdz 9.janvārim ir MacWorld konference, savukārt no 8.līdz 11.janvārim norisinās Consumer Electronics Show jeb CES. Saprotams, šo pasākumu ziņu gūzmā Microsoft paziņojums par operētājsistēmas pieejamību varētu būt mazāk pamanāms.

[img]/images/upload/win7_mycomp.png[/img]
Sazvērestības teorijai piekrīt arī Džo Vilkokss (Joe Wilcox), Microsoft Watch eksperts un Microsoft novērotājs. „Esmu pilnīgi drošs, ka tas tā ir. Es noteikti tā darītu, ka strādātu pie Microsoft Windows,” atzīst eksperts, jautāts par to vai notikušais ir paša Microsoft gājiens. Viņš atzīst, ka izvēlētais laiks no mārketinga viedokļa ir perfekts: „Tieši pēc Ziemassvētkiem, kad Microsoft [i]gīkiem[/i], kā arī blogeriem un žurnālistiem nav ko darīt.”

[img]/images/upload/win7_version.png[/img]
Microsoft Windows un Windows Live inženieru grupas viceprezidenta Stīvena Sinofksa (Steven Sinofsky) darbības laikā nav prezentēta teju neviena operētājsistēmas testa versija. Jāpiezīmē, ka Microsoft sīvākais konkurents Apple MacWorld laikā varētu prezentēt teju pilnībā pabeigtu Mac OS 10.6 jeb Snow Leopard operētājsistēmu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us