Vai tu mēdz bieži pazaudēt dažādas lietas? „Pixie” piedāvā risinājumu tavai problēmai

[img] http://cdn.pocket-lint.com/r/s/628x/assets/images/phpchhrmi.jpg [/img]
Vai atkal kaut kas svarīgs ir pazudis? Tā vietā, lai satrauktos, vienkārši atver aplikāciju „Pixie” un kopā ar telefonu dodies izlūkos – pavērs to pret savām mantām un drīz vien pazudušais tiks atrasts. Viss, kas vajadzīgs ir „Pixie Point”, kas jāpiestiprina pie konkrētas lietas un atbilstošā aplikācija.

„Pixie Point” ir 3.2mm bieza piestiprināma ierīce, kas atgādina magnētu. To var pievienot atslēgām, makam, planšetdatoram – praktiski visam, ko vien vari iedomāties. Tas garantēs, ka lietas, kuras nepieciešams nekavējoties atrast, ātri nonāks tavās rokās. Lai šis mehānisms darbotos, tiek izmantots Bluetooth LE un sinhronizācija ar aplikāciju.

Pat tad, ja tevis meklētais objekts atrodas aiz sienas vai arī zem vairākiem spilveniem, aplikācija norādīs precīzu tā atrašanās vietu 45 metru rādiusā. „Pixie” spēj arī radīt virtuālu zonu, kas tevi brīdinās ikreiz, kad kāds pietuvosies izvēlētajam objektam.

Ja tu vēlies iegādāties šo noderīgo ierīci, tad to vari pasūtīt [url= https://www.getpixie.com/ ]Pixie mājas lapā[/url]. Cena – sākot no $39.95

[img] http://cdn.pocket-lint.com/r/s/727x/assets/images/php8l3bmi.jpg [/img]
[img] http://cdn.pocket-lint.com/r/s/727x/assets/images/php72rxli.jpg [/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us