Vai Toshiba pārspēs Apple planšetdatoru tirgū?

Pēc tam, kad Toshiba IFA elektropreču izstādē Berlīnē demonstrēja JournE planšetdatora prototipu, daudziem rodas jautājums par to, vai Toshiba pārspēs Apple planšetdatoru tirgū. Līdz šim par Apple planšetdatoru ir dzirdētas daudzas baumas un redzēti vairāki iespējamie attēli, taču Apple par to klusē.

Toshiba veidotais JournE multimediju planšetdators ar skārienjutīgu ekrānu sver mazāk par 450 gramiem, tā displeja izmērs ir 7 collas. Planšetdatorā ir bāzēts uz Windows CE 6.0 Pro ar Toshiba interfeisu, tam ir 1GB NAND Flash atmiņa un ARM mikroshēma.

[img]/images/upload/20090908102701.jpg[/img]
Savienojamībai JournE piedāvā Wi-Fi (802.11 b/g) un Internet Explorer 6 tīmekļa pārlūku. Planšetdatoram ir pieeja Picasa, YouTube un Flickr pakalpojumiem. Attēlu un video apskatei, kā arī mūzikas atskaņošanai noderēs Windows Multimedia Player 9.0. Planšetdatoram būs pieejama arī dokstacija ar USB pieslēgvietu un HDMI izeju, ar tās palīdzību JournE varēs arī uzlādēt. Dokstacija piedāvās palielināt atmiņu līdz 32GB, izmantojot atmiņas kartes.


Demonstrācijas laikā JournE planšetdatorā bija redzamas trīs rindas īsinājumikonu (katrā rindā piecas). Viena no ikonām piedāvā pieeju Toshiba Store veikalam, kurā varēs iegūt gan maksas, gan bezmaksas programmas un [i]widget’us[/i]. Tiks piedāvātas arī Windows Embedded programmas.

[img]/images/upload/20090908102723.jpg[/img]
Planšetdatoram pārdošanā vajadzētu nonākt šī gada ceturtajā ceturksnī Eiropā. Citos reģionos tas būs pieejams vēlāk. Gaidāmā cena ir apmēram 357 ASV dolāri, kas ir krietni mazāk par 500-700 ASV dolāriem, kas varētu būt Apple planšetdatora cena.

[img]/images/upload/20090908102744.jpg[/img]
Raksta avots – [url=http://hothardware.com/News/Will-Toshiba-Beat-Apple-To-The-Tablet-Computer-Market/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us