Vai mūzika servisā MySpace būs par maksu?

Plūsmu pārraides servisi, tādi kā Pandora, drīz varētu ieviest maksas abonēšanu visiem lietotājiem. Pirmais pretendē būt MySpace Music.

Ja var ticēt Cnet, drīz MySpace Music, populārā sociālā tīkla mūzikas serviss, iespējams būs par maksu. Izdevums, balstoties uz nenosauktiem drošiem avotiem, ziņo, ka servisa vadītāji jau ir vienojušies ar lieliem mūzikas leibliem par maksas servera palaišanu. Saskaņā ar avotiem no News Corp., MySpace tīkla īpašnieka, maksas ieviešana ir piespiedu pasākums: mūzikas serviss ir ļoti dārgs prieks.

Agrāk, korporācijas vadītājs Ruperts Merdoks, ļoti bieži izteicās par maksas ieviešanu par dažādiem interneta servisiem: tagad par maksu ir jau atsevišķas video servisa Hulu sadaļas un The Wall Street Journal avīzes – interneta versijas.

MySpace nav vienīgā kompānija, kura atteiksies no pastāvošās monetizācijas sistēmas, kura pamatojas tikai uz reklāmas pārraidi. Mūzikas leiblu stāvoklis, kad vienas kompozīcijas atskaņošana caur plūsmas pārraides servisiem ir 200 reizēs lētāka par mūzikas celiņa pārdošanu nekā caur iTunes, kas iznāks ļoti neizdevīgs. Viens no industrijas līderiem, Warner Music Group, jau aktīvi stājas ar tirgus pārveidošanas piedāvājumu.

Bet Myspace Music šāds jaunums ir solis uz pašnāvību. Bez tā šodien ne pārāk populārs serviss riskē atbaidīt pēdējos lietotājus. MySpace sociālais tīkls, kas kādreiz ir bijis vispopulārākais pasaulē, tagad pats meklē iespēju iegūt naudu, jo augustā beidzās to reklāmas līgums par $900 milj. ar Google. Bet tādu izdevīgu darījumu viņiem vairs neviens nepiedāvās.

Kā avots izmantota news.cnet.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us