Vai jaunais WoW papildinājums būs gada pirktākā videospēle?

World of Warcraft ir izgājusi no tradicionālo videospēļu robežām un kļuvusi par neredzētu sociālo fenomenu. Spēlei ir 11,5 miljoni aktīvo spēlētāju un tā kontrolē divas trešdaļas MMORPG tipa spēļu tirgus, kļūstot par popkultūras fenomenu. Spēle parādījusies arī multfilmā Dienvidparks un citos televīzijas raidījumos. Šī gada 7.decembrī gaidāms jaunākais spēles papildinājums.

Šis gads ir bijis ļoti veiksmīgs videospēļu veidotājiem Activision Blizzard, jo [url= http://datuve/raksts/3638/Starcraft_II:_WOL_ir_pieprasitaka_strategijas_zanra_videospele/ ]Starcraft II: Wings of Liberty[/url] visā pasaulē tika pārdota vairāk nekā 3 miljonos eksemplāru. Taču neraugoties uz Starcraft panākumiem, uzņēmums lielākais grāvējs šogad būs WoW trešais papildinājums – WoW Cataclysm.

[img]http://datuve/images/upload/20101006142651.jpg[/img]
Jaunais spēles papildinājums palielinās maksimālo sasniedzamo spēles tēla attīstības līmeni līdz 85 (līdz šim tas bija 80). Tajā tiks piedāvāts arī jauns pretinieks – [i]Deathwing[/i], un divas jaunas tēlu rases – vilkačiem līdzīgie radījumi [i]worgen[/i] un goblini. Kā visi papildinājumi, arī šis piedāvās jaunas kartes daļas un aprīkojumu. Uzlabotas tiks arī spēlētājiem jau labi zināmās WoW pasaules daļas.

[img]http://datuve/images/upload/20101006142600.png[/img]
Par stāsta attīstību spēles veidotāji īpaši nevēlas runāt, taču tas būšot kas graujošs. Gluži kā ar Starcraft II: WoL, Activision Blizzard piedāvā arī jaunā WoW papildinājuma beta versiju spēlētājiem, kas jau pasūtījuši gala versiju.

[img]http://datuve/images/upload/20101006142621.jpg[/img]
Papildinājuma cena Eiropā būs nedaudz lielāka kā ASV – 35 eiro par parasto papildinājuma versiju un 70 eiro par kolekcionāriem paredzēto (ar īpašu peles paliktni; īpašu dzīvnieku, kas spēlētājam pievienosies spēlē; spēles skaņu celiņu; DVD ar video no spēles veidošanas procesa un grāmatu ar mākslinieku radītajiem attēliem no spēles). Papildinājums būs pieejams gan Mac, gan Windows (XP, Vista, Windows 7) lietotājiem.

Būs interesanti vērot, cik no jau esošajiem spēlētājiem iegādāsies jauno papildinājumu un cik jaunu spēlētāju Blizzard izdosies ar to piesaistīt. Viens gan ir skaidrs, diezgan droši var prognozēt, ka WoW Cataclysm būs gada pirktākā videospēle.

[url=http://www.dailytech.com/World+of+Warcraft+Expansion+Cataclysm+Launches+December+7/article19793.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us