Vai informācija par gaidāmo iPhone un tā izlaišanas datumu ir tikai baumas?

Pirms diviem mēnešiem Datuvē tika rakstīts par internetā paklīdušajām baumām, ka jaunais iPhone būšot aprīkots ar kameru un kompasu. Appleiphoneapps.com interneta vietne ir paziņojusi, ka ir iegūta informācija no avota, kas ir ļoti tuvu Apple iPhone izstrādes komandai. Šī informācija ne tikai apstiprina iepriekšējās baumas, bet sniedz arī ieskatu citos jaunumos.

Jaunais iPhone būšot aprīkots ar 16GB un 32GB atmiņu, 3,2 megapikseļu kameru. Tam būs video ierakstīšanas un rediģēšanas funkcijas, kā arī iespēja ar MMS palīdzību sūtīt attēlus un video.

[img]/images/upload/20090520093915.jpg[/img]
Jaunajā iPhone LCD ekrānu nomainīs OLED displejs, kas palīdzēs palielināt akumulatora darbības laiku. Tam būšot apmēram divreiz vairāk RAM atmiņas, iebūvēts FM uztvērējs, spīdošs Apple logo tā aizmugurē (kas gan varētu samazināt OLED displeja sniegto papildu akumulatora darbības laiku), kā arī kompass.

Avots ziņo, ka jaunais iPhone pārdošanā nonāks šī gada 17. jūlijā. Protams, tā ir katra paša izvēle, vai ticēt šai informācijai vai ne, jo ir iespējams, ka Apple ir izstrādājuši dažādus prototipus vai testē dažādas fukcijas. Vairāk par šo lasiet – [url=http://www.appleiphoneapps.com/2009/05/source-reveals-specs-and-release-date-of-next-iphone/]Appleiphoneapps[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us