Vai Google jau lieto jaunos gPhone?

Internetā ir parādījusies informācija, ka Google ir izdalījis dažiem saviem darbiniekiem jauno Google telefonu, kurš darbojas ar Android platformas operētājsistēmu. Šis fakts sāk apstiprināt aizvien pieaugošās baumas par gPhone jeb Google telefona eksistenci.

Google pārstāvis paziņojis, ka telefoni tiek izmantoti, lai pārbaudītu jaunās mobilo telefonu programmatūras. Telefoni tika izdalīti Google darbiniekiem visā pasaulē, lai tie varētu pārbaudīt un novērtēt jaunos tehnoloģiskos risinājumus un programmatūras piedāvātās funkcijas. Netika minēts neviens vārds, ka šīs ierīces tiks apzīmogotas ar Google zīmolu un šie ir tik ļoti aprunātie gPhone. Taču Twitter.com kāds Google darbinieks Leslijs Havtorns izteicis mājienus par šāda fakta iespējamību. Viņš rakstīja, ka ir saņēmis jauno Google telefonu. Taču šis izteikums varētu nozīmēt tikai to, ka saņēmis ierīci, uz kuras ir uzinstalēts Android. Tādēļ šis Havtorna izteikums nav viennozīmīgi izprotams.
Kopš Google nāca klajā ar Android daudzi uzskatīja, ka tuvākajā laikā meklēšanas gigants izlaidīs tirdzniecībā savu telefonu. Tā vietā tika izlaista open-source operētājsistēma, kuru var izmantot citi mobilo telefonu ražotāji, ja viņi to vēlas.
[img]/images/upload/20091213222914.jpg[/img]
Šie Google darbiniekiem 4 izdalītie telefoni esot HTC ražojums ar Android 2.1(programmas nākamo paaudzi). Aculiecinieki apgalvo, ka telefoni esot ļoti plāni, iespējams pat plānāki par iPhone. Telefoniem tiek izmantots skārienjūtīgais ekrāns un tam nav nekādu citu pogu. Vairāk informācijas par šiem telefoniem Google solās izplatīt tuvāko dienu laikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us