Vai Facebook trešdien piedāvās savu viedtelefonu?

Lielākā sociālā tīkla Facebook vadība trešdien rīkos preses pasākumu, kas veltīts mobilajām tehnoloģijām, pirmdien ziņo CNET. Klīst baumas, ka Facebook varētu prezentēt sava zīmola viedtelefonu.

Tikšanās ar presi notiks kompānijas galvenajā ofisā Kalifornijā. Starp pasākuma iespējamām tēmām ir Facebook mājas lapas atjaunināšana mobilām ierīcēm un detalizēta Facebook Places servisa, kurš tika palaists dažas nedēļas atpakaļ, prezentācija. Bet daudzi žurnālisti sagaida no kompānijas pašu mobilā telefona prezentāciju, kas ir speciāli adaptēts lietošanai ar Facebook servisiem.

[img]http://datuve/images/upload/20101102022411.jpg[/img]

Baumas par viedtelefona zem Facebook zīmola iespējamo izstrādi parādījās šī gada septembrī. Sociālais tīkls toreiz noliedza šo informāciju, tomēr apstiprināja ciešu sadarbību ar mobilo ierīču ražotājiem Facebook servisu integrācijas dažādos produktos nozarē. Kā tika ziņots septembrī, kompānija sadarbojas ar mobilo telefonu ražotāju INQ Mobile un mobilo sakaru operatoru AT&T, izveidojot divus Android viedtelefonus.

Saskaņā ar Facebook pēdējiem datiem, apmēram 150 miljoni no gandrīz pusmiljarda sociālā tīkla lietotāju ielogojas tajā no mobilā telefona. Pastāv speciālā Facebook mājas lapas atvieglotā versija un pielikumu klāsts mobilajām ierīcēm, kuras var kļūt par apspriešanas tēmu trešdienas pasākumā.

Kā avots izmantotas CNET un Engadget.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us