Vai Draugiem.lv impērija turās uz spamu?

Kādu laiku atpakaļ Latvijas sociālais tīkls draugiem.lv ieviesa sadaļu Slepenais pielūdzējs. Manā uztverē šis pakalpojums gan bija izmisīga glābšanas rinķa izmešana portāla apmeklējuma saglabāšanai, tomēr stāsts ir par ši portāla mārketinga veidiem. Ieviešot jaunu “fīču”, Slepenais pielūdzējs, mana e-pastkastīte piegāzās pilna ar spamu, kaut ielogojos portālā ne biežāk kā 1x mēnesī. Lai izbeigtu spama plūsmu, man vajadzēja doties uz portālu un tur atrakstīties, kaut gan pirms tam biju izķeksējis visus spama ķekšus un nekur es nebiju pierakstījies.

Izpratnei pastāstīšu, ka uz manu gmail pastkasti redirektējas un šad tad ienāk vēl viena e-pasta konta vēstules, kuru uz mana domēna vēsturiski izveidojis viens mans paziņa.

Saņēmot vēstules ar vienādu tematu: Subject: Slepenais pieludzejs draugiem*lv, saku pētīt to saturu. Uzreiz likās jocīgi, ka vēstuļu saturs bija identisks.

Man e-pasta konts, vēstule saņamta Sat, Dec 27, 2008 at 9:13 PM:

[q]Hei, Tev draugiem*.lv uzradies jauns Slepenais pielūdzējs. Meitene vārdā Elita Grante izteikusi vēlmi ar Tevi aiziet uz randiņu.:)
Slepenais pielūdzējs, protams, ir tikai spēle, bet, kas zina – varbūt, ka šoreiz tas ir pavisam nopietni?:)[/q]

Otrs e-pasta konts, vēstule saņemta Sat, Dec 27, 2008 at 11:47 PM:

[q]Hei, Tev draugiem*.lv uzradies jauns Slepenais pielūdzējs. Meitene vārdā Elita Grante izteikusi vēlmi ar Tevi aiziet uz randiņu.:)
Slepenais pielūdzējs, protams, ir tikai spēle, bet, kas zina – varbūt, ka šoreiz tas ir pavisam nopietni?:)[/q]

Papētot gūgli, jūs redzēsiet, ka ar šo problēmu ir saskārušies daudzi.
http://www.google.lv/search?q=slepenais+pielūdzējs

Ko raksta citi autori:

man šķiet, ka tas ir draugiem.lv izdomāts triks, paši viņi uzliek tos mistiskos pielūdzējus ar mērķi, lai pēc tam piķo tos 50 santīmus, lai atklātu. Ha, man arī ir kaut kāds Juris, Andris utt. Visi bez uzvārdiem un tā dīvaini šķiet. Bet manam draugam vēl trakāk – viņam slepenais pielūdzējs ir vārdā Renārs
http://forums.delfi.lv/read.php?f=104&t=258470&a=2

Draugos nesēžu un ciest nevaru – tikai, lai vecie paziņas atrodami būtu tur esu… šodien baigi pienāk, ka man esot slepens pielūdzējs – meklēju pogu “Pasūtīt slepeno pielūdzēju d…”, aber nekā… sabiedriskais fuj drauģelu orgkomitejai
http://ingus.tunt.lv/index.php?zoomzina=722

Jautājums, vai arī lasītāju draugiem*lv kontos, sadaļā Slepenais pielūdzējs ir parādījusies pielūdzēja vārdā Elita Grante? Iespēju, ka viena meitene ir ļoti superaktīva, lai aptvertu lietu daļu reģistrēto jauniešu es gan vēlētos izlēgt.

Ja arī lasītāju, draugiem kontos ir parādījusies Elita Grante, tad atbilde, kura ir uzdota virsrakstā, tiek atbildēta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us