Vai Canon gatavo spoguļkameru visīstākajiem amatieriem?

Populārais fotokameru ražotājs Canon, kas pie mums kļūst aizvien populārāks tieši spoguļkameru aprindās, varētu laist apgrozībā vēl piezemētāku un vienkāršāku spoguļkameru nekā šobrīd pieprasītie EOS 400D un 450D. Šādas baumas parādījās pēc tam, kad Canon apgrozībā laida jaunāko RAW attēlu konvertētāju, kurš atbalsta arī EOS 1000D kameru (Digital Rebel XS). Šobrīd tādas kameras Canon produktu sarakstā nav.

Pirmā skopā informācija par amatieru kameras esamību parādījās jau šī gada sākumā, taču nu programmatūrā iekļautais kameras atbalsts vēl vairāk palielina ticību šādas kameras esamībai. Lai arī pirmās ziņas bija par iespējamo kameras debiju jau maijā, tās visticamāk bija nepareizas; vairāki tirgus zinātāji cer, ka produkts debiju varētu piedzīvot Photokina 2008 izstādē, kas notiks septembra otrajā pusē Vācijā.

[img]/images/upload/xs.jpg[/img]
Pagaidām nav izpausta pat minimāla Canon EOS 1000D specifikācija, taču tā varētu būt aprīkota ar 10 megapikseļu sensoru, DIGIC III attēlu apstrādes procesoru un šobrīd aktuālo Live View funkciju un 2,5 collu ekrānu. Iespējams kamerai būs 7 punktu automātiskais fokuss un iespēja uzņemt 3 kadrus sekundē. Precīzāka informācija varētu parādīties pēc kāda laika.

Zināms, ka, jo lielāks skaitlis, jo vienkāršāka ir kamera. „Viencipara” ierīces, piemēram EOS 1D vai 5D ir visfunkcionālākās un pieprasītas arī profesionāļu aprindās, divu ciparu modeļi (piemēram, 40D) vairāk iecienījuši prasīgie foto mīļotāji, savukārt trīsciparu produktus, kā piemēram, EOS 450D, ikvienā sabiedriskā pasākumā var atrast kuplā skaitā. Nejaucot Canon iesākto hierarhiju, var secināt, ka Canon EOS 1000D būs visvienkāršākā iespējamā spoguļkamera, kas varētu būt labs iesākums tiem, kas vēlas saprast kas īsti viņiem ir nepieciešams.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us