Vai “Apple” sasniedzis jaunu cenzūras rādītāju?

“Apple” esot izņēmis no “App Store” jau apstiprinātu programmu ─ “IS Drive” “Bittorrent” klientu. Pirmoreiz tā esot apstiprināta tikai tāpēc, ka netika minēts, kurš protokols, galu galā, tiek izmantots ─ tā vismaz domā pats programmas izstrādātājs.

“IS Drive” esot paslīdējis garām vērīgajai “Apple” lupai, jo neesot bijusi norāde attiecībā uz “Bittorrent”. Programma sazinās ar “ImageShack” pakalpojumu (bilžu kantori), kas nodrošina arī torrent’ failu lejupielādi maksas kontu klientiem. Šādā veidā esot bijis iespējams nodrošināt piekļuvi “Bittorrent”, neiesaistot tā protokolu.

Programma uzmanības centrā nonāca pēc “Macworld UK” “virsrakstu grāvēja”: “Apple apstiprina pirmo “iPhone” “Bittorrent” lietojumprogrammu.” Ar to … pietika.

Sarunā ar “TorrentFreak” izstrādātājs sacīja, ka programma netikšot izstrādāta, lai viegli apietu likumu. Viņš pauda cerību par to, ka neviens to nedarīs. Viņš arī uzdeva jautājumu: “Kāda daļa “Apple” esot, kādu likumu lietotājs vēlas pārkāpt?”

Varbūt “Apple” nav daļas, tomēr “Apple” var izlemt iejaukties. Tikmēr izstrādātājs turpina apgalvot, ka nav pārkāpti “Apple” programmu publicēšanas noteikumi.

[url=http://www.theregister.co.uk/2010/10/06/iphone_torrent/]theregister.co.uk[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us