Vai Apple sāk gatavot tirgu jaunam iPhone?

Analītiķi novērojuši interesantu parādību – Apple pēdējā laika visapspriestākais produkts iPhone palēnām pazūd no veikalu plauktiem. Šāds novērojums varētu būt izskaidrojams ar to, ka drīzumā klajā varētu nākt tālruņa otrā versija.

Tirgus izpētes kompānija Bernstrein Research veikusi ieskatu iPhone „virtuvē” un novērojusi, ka lielākā daļa Apple veikalu ASV (arī interneta veikali) ir palikuši bez šī tālruņa. Analītiķu apgalvotais, ka iPhone piegādes nemitīgi samazinās, kā arī šis novērojums, visticamāk ir pirmais signāls Apple plānam drīzumā piedāvāt jauno tālruņa paaudzi, kas būtu aprīkota ar trešās paaudzes mobilo sakaru iespēju.

[img]/images/upload/iphone_bunch.jpg[/img]
Alternatīvi tiek piedāvāts scenārijs, ka ierīces ir pārlieku pieprasītas un ražotāji tās nespēj sagatavot pietiekamā daudzumā. iPhone izsīkums pēc kompānijas domām varētu būt smags zaudējums Apple, kam „gar degunu” paslīd apmēram 40 tūkstoši potenciāli nopirktu tālruņu nedēļā.

[img]/images/upload/apple_buy_iphone.jpg[/img]
Analītiķis Tonijs Saconagahi (Toni Sacconaghi) uzskata, ka šī vēl nav uzskatāma par tirgus sagatavošanu jaunam produktam – iPhone no veikalu plauktiem izzuduši tikai uz dažām dienām.: „Mūsu skatījumā visticamākais variants ir neparedzēts izejvielu izsīkums, kas radījis galaprodukta ražošanas piebremzēšanos.” Tajā pat laikā American Technology Research pārstāvis Šavs Vu (Shaw Vu) uzsver, ka Apple patiešām varētu sākt gatavoties jūnijā vai jūlijā gaidāmajai 3G iPhone debijai.

Apple pārstāvji nolieguši izteikumus par noliktavu krājumu izsīkšanu, taču, ņemot vērā, ka kompānija jau sen solīja 3G tīklam piemērotu iPhone jau šovasar, „patiesības mirklis” varētu nebūt aiz kalniem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us