Vai Apple piedalīsies CES 2010 izstādē?

Pagaidām neapstiprinātas baumas portālā AppleInsider liecina, ka Apple atteikušies no sava ikgadējā šova MacWorld, un tā vietā pievērsīsies tajā pašā laikā notiekošajai Consumer Electronics Show (CES) izstādei Lasvegasā, kuru apmeklē daudzkārt vairāk cilvēku.

Portāls ziņo, ka šāds lēmums varētu tikt pieņemts, jo Apple jau paziņojuši par pasākuma MacWorld neturpināšanu 2010.gadā. CES šovos vienmēr dominējuši Microsoft, un Apple ienākšana šajā pasākumā varētu to padarīt daudzkārt interesantāku – Mac OS X Snow Leopard cīnītos pret Windows 7, iPhone pret BlackBerry un Palm „pre”, Macbook pret HP…

Eksperti no dažādiem portāliem uzskata, ka Apple ir kļuvis pietiekami spēcīgs konkurents Google, Microsoft un citiem industrijas grandiem, lai veiksmīgi piedalītos cīņā par patērētāju piesaistīšanu arī CES. Lasvegasas šova organizētāji jau izrādījuši iniciatīvu un rezervējuši vietu „ar Apple saistītiem produktiem”, taču nav skaidrs vai tā būs paredzēta pašiem Apple vai dažādiem perifērijas ražotājiem.

[img]http://datuve/images/upload/20090113160357.jpg[/img]
Tiesa, paši Apple savā MacWorld 2009 preses relīzē atzīst, ka kompānijai vairs nav interese par dalību dažādos pārdošanas šovos. Jo īpaši tādēļ, ka miljoniem apmeklētāju iegūst informāciju no perfekti atstrādātajiem Apple veikaliem un apple.com interneta mājas lapu.

Apple MacWorld vienmēr bijis Apple podests lielajiem ziņojumiem – šeit pasaule iepazinusies ar iPod atskaņotājiem, iPhone tālruņiem, jaunākajiem MacBook klēpjdatoriem, tai skaitā MacBook Air.

Jāpiezīmē, ka MacWorld Expo organizētāji IDG 2010.gadā vienalga plāno rīkot ikgadējo MacWorld – pat bez Apple.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us