Vācijā konfiscēti warez serveri

Vācijas policija ir konfiscējusi piecus [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Warez][i]warez[/i][/url] serverus ar 6 TB lielu nelegālu filmu un spēļu kopiju daudzumu. Serveri atradušies Vācijas pilsētā Koburgā, Bavārijas ziemeļu daļā, kuriem bija doti īpaši nosaukumi, piemēram, Kārdinājums ([i]Temptation[/i]), Paradīzes Sala ([i]Paradise Island[/i]). Šie serveri bija pieejami aptuveni 1200 cilvēkiem, kuri mēnesī maksāja no 30 līdz 120 € par to izmantošanu. Policija ir aizturējusi vienu 26 gadus vecu vīrieti.

Pēdējo gadu laikā šis bija lielākais trieciens warez tīklam Vācijā, uzreiz aiz Ftpwelt.com aizvēršanas, kurā bija pieejamas [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Bootleg][i]bootleg[/i][/url] programmas, spēles un filmas. Vācijas anti-pirātisma apvienība GVU ([i]Gesellschaft zur Verfolgung von Urheberrechsverletzungen[/i]), cieši sadarbojoties ar policijas spēkiem Bādenē-Virtembergā, Bavārijā konfiscēja arī daudzus mazāka apmēra warez serverus, ar kopējo nelegālo kopiju daudzumu – 130 TB.

GVU uzsver, ka šie serveri ir nozīmīga daļa no Eiropas warez tīkla 50 “relīžu grupu” materiālu avotiem, kas savas relīzes izplata pa ļoti noslīpētu un pārdomātu tīklu. Pēc GVU datiem, tikai Vācijā vien ir ap 300 cilvēku, kas iesaistīti tamlīdzīgu serveru uzturēšanā. Warez servisa lietotāji var saskarties ar lielām nepatikšanām, jo viņi apzināti maksā “dalības maksu”, lai piekļūtu nelegālajām jaunāko filmu, spēļu, programmatūras, mūzikas albumu kopijām.

Avots:[url=http://www.theregister.co.uk/2005/12/02/warez_servers/] theregister.co.uk[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us