Vācieši piedāvā iPad konkurentu WePad

Vācijas uzņēmums Neofonie cer drīzumā pasaulei piedāvāt iPad līdzinieku, kas darbotos ar Android operētājsistēmu. Šīs ierīces ekrāns būtu 11,6 collas liels un jaunais planšetdators tirgū varētu parādīties jau Jūlija beigās vai Augusta sākumā. Neofonie savu planšetdatoru sauc par WePad un tā cena būtu 449 eiro jeb 316 lati.

Jaunās ierīces cena šķiet visai patīkama, jo īpaši ņemot vērā, ka tā darbotos uz Android platformas, kas vairāk vai mazāk nozīmē to, ka iegādes cena var būt arī vienīgais tēriņš uz šo pievilcīgo spēļmantiņu, jo kā zināms, tad Android programmas lielākoties ir bezmaksas.

Atšķirībā no Apple piedāvātā planšetdatora iPad, WePad darbojas ar N450 Atom 1,66GHz procesoru. Tas piedāvā 1GB operatīvo atmiņu un 16 GB atmiņas karti, kas ir palielināma caur SDHC slotu. Izklausās labi, bet tas vēl nav viss. WePad ir arī a/b/g/n WiFi, Buetooth 2.1 un divas USB ieejas, kas ir par divām vairāk kā Apple piedāvātajam iPad. Ar savu 11.6 collu 1366×768 ekrānu tas liek iPad ielīst zemē no kauna. Tajā pašā laikā lieliskie tehniskie parametri daudz neietekmē WePad izmērus. Tas ir 800g smags, kas nozīmē, ka tas ir mazāk kā 10% smagāks par iPad, bet ņemiet vērā, ka WePad ekrāns ir 2 collas lielāks.

Vai šai ierīcei izdosies ietekmēt iPad popularitāti, nav zināms, bet katrā ziņā WePad ir gana pievilcīgs konkurents Apple izgudrojumam. Bet Neofonie būtu jārīkojas ātri, jo Apple lolojums jau ir pārsniedzis 1 miljonu pārdoto iPad eksemplāru skaitu pat pirms šī ierīce ir ieviesta globālajā tirgū. Un šobrīd visai droši var teikt, ka iPad tiks dēvēts par 2010. gada produktu numur 1.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us