“Uzpeld” ziņas par Nikon D90; oficiāli prezentē Canon 50D

Laba nedēļa pienākusi digitālo spoguļkameru mīļotājiem, jo pēdējo dienu laikā publiskota informācija par jau otro jaunumu no augstākās raudzes ražotājiem. Vakar ziņojām par Canon 50D (kas nu jau prezentēts no Canon pārstāvju puses), taču šodien no portāla Nikon Rumours izskanējusi ziņa par gaidāmo Nikon D90 spoguļkameru ar visai interesantām iespējām.

Ja var ticēt Nikon Rumours, tad oficiāli kompānija kameru prezentēs 27. augustā – mazāk nekā mēnesi pirms Photokina fotoizstādes Vācijā. Šobrīd zināms, ka D90 būs 12,3 megapikseļu attēla sensors, 11 punktu automātiskā fokusa sistēma, Live-View opcija (iespēja kadrēt attēlu 3 collu lielajā ekrānā) un iespēja filmēt videofragmentus. Paredzams, ka kamerā būs ne tikai iebūvēts mikrofons, bet arī skaļrunis, lai varētu video atskaņot pašā kamerā.

[img]/images/upload/d90.jpg[/img]
Savukārt par Canon 50D, līdz ar oficiālo informāciju plašsaziņas līdzekļiem, iegūta jauna informācija. Spoguļkamerai būs 9 punktu automātiskā fokusēšanās sistēma un iespēja uzņemt līdz pat 6,3 kadriem sekundē. 50D būs aprīkota ar buferatmiņu 16 RAW vai 60 JPEG foto pagaidu saglabāšanai; tāpat ierīcei būs Live-View iespēja. Kameras magnēzija sakausējuma korpuss būs 145,5 x 197,8 x 73×5 mm liels un tā svars būs pieklājīgi 730 grami. Vairāk iespējams uzzināt DP Review mājas lapā publiskotajā kameras specifikācijā.

Līdz ar 50D Canon prezentējuši arī EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS multifunkcionālo objektīvu. Specifikācija – DP Review mājas lapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us