Uzņēmums Xoom iesūdz tiesā Motorola

Pēdējo nedēļu laikā daudz runāts par Motorola jauno Android 3.0 planšetdatoru – [url=http://datuve/raksts/4137/Motorola_Xoom_plansetdators_atzits_par_CES_2011_labako_produktu/]Motorola Xoom[/url]. Taču reti kurš zināja, ka pastāv uzņēmums ar šādu nosaukumu, kas nolēmis iesūdzēt planšetdatora ražotāju iesūdzēt tiesā.

[i]Xoom Corporation[/i] tika dibināts 2003. gadā, savukārt nosaukums prečzīmju reģistram tika pievienots 2004. gadā. Uzņēmums piedāvā naudas pārskaitījuma pakalpojumus tiešsaistē, gluži kā populārais PayPal. Savā sūdzībā Xoom raksta: “Patērētāju maldināšanas nolūkā Motorola tīši un bez atļaujas izmantojusi Xoom prečzīmi.”

[img]http://datuve/images/upload/20110111114845.jpg[/img]
Motorola jau bija grūtības ar prečzīmes piereģistrēšanu, jo ASV Patentu un prečzīmju birojs uzskatīja, ka nosaukums esot pārāk līdzīgs uzņēmums Zoom Telephonics nosaukumam. Xoom planšetdatoram neklājas viegli, galvenokārt tā augstās cenas dēļ. Tagad problēmām tiks pievienota arī šī juridiskā nesaskaņa.

Tā kā uzņēmumu darbības sfēras nav līdzīgas, lieta nebūs īpaši apjomīga, taču ņemot vērā faktu, ka vārds ir pietiekami unikāls, Xoom Corporation šoreiz noteikti būs priekšrocības.

[url=http://www.tgdaily.com/business-and-law-brief/54328-a-company-called-xoom-sues-motorola-doh]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us