Uzmanību viltojumi, jaunākās ziņas

Turpinot noskaidrot visas AMD procesoru viltojumu nianses, varam atsvaidzināt atmiņas iepriekšējā [url=http://datuve/raksts/551/Uzmanibu_viltojumi]rakstā[/url].
Jaunākās ziņas no Taivānas: ir noskaidrots viltojumu daudzums – konfiscēti 60000 viltotu procesoru, bet pārdots mazumtirdzniecībā ap 1 miljons procesoru. Galvenokārt tika viltoti [i]Athlon XP, Sempron[/i] un [i]Athlon 64[/i] procesori. Piegādes uz Eiropu notika pa dažādiem kanāliem, bet procesori tika nokomplektēti OEM-variantā.

Defektētie procesori AMD rūpnīcās bija jaiznīcina, bet viltotāju līdzzinātāji pieļāva to izzagšanu un nogādi Taivānas ražotnē, kur tiem tika piedots “preces izskats”. Procesori tika izzagti no kādas AMD testēšanas un iepakojuma rūpnīcas Singapūrā, Malaizijā vai Ķīnā.

Lai pasargātu sevi no viltojumu iegūšanas, AMD iesaka iegādāties procesorus kārbu iepakojumā. Jo tie ir pasargāti no viltojumiem un AMD kompānija tiem dod 3 gadu garantiju, kāda netiek piedāvāta OEM-iepakojumā ražotajiem procesoriem. Tā kā AMD kompānija oficiāli neatbalsta OEM-iepakojuma procesoru tirdzniecību mazumtirdzniecībā, pērkot šādus procesorus jūs riskējat nopirkt viltojumu.
Tā kā uzmanieties un pērciet AMD procesorus kārbās.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us