Uzmanību phpBB forumu saimniekiem!

PhpBB forumu uzturētāju vidū ir izcēlies liels jautājums – kas par putnu ir FuntKlakow, kurš reģistrējas jebkurā pieejamajā phpBB forumā.

Spriežot pēc šī kunga izplatības mērogiem, domājams, ka tas ir kāds bots jeb skripts, kurš reģistrējas visos forumos. Dažos gadījumos tas vienkārši klusi sēž forumā, dažos arī kaut ko izspļauj. Teksts varētu būt kautkas līdzīgs šim – „I agree with that” utt. Ja sākumā Google izmeta 145 rezultātus, kuri atbilst FuntKlakow, tad tagad rezultāti jau aiziet pāri 260 tūkstošiem.

[q]A FuntKlakow registed into my phpbb forum yesterday. curious I did a google and he also registered to 145 or so phpbb forums yesterday also . shows up as a new member. Somebody setting phpbb for something?[/q]
[q]This Funt Klakow has registered on our forum as well…

Is was looking for who he might be, and I ended up here…

Anyone who already knows who he is?[/q]
Domājams, ka tiek gatavots uzbrukums uz phpBB bāzētiem forumiem, tā kā – uzturētāji saturieties. Varbūt tas ir vienkārši kādas kompānijas marketinga triks, varbūt kāda ļaunprātība – dzīvosim, redzēsim. Ja rodas pamatots satraukums, iegriezieties [url=http://area51.phpbb.com/phpBB/viewtopic.php?sid=&f=6&t=22880&st=0&sk=t&sd=a]šeit[/url].
Ja kas, Latvija nav aizmirsta – Google uzrāda arī Latvijas adreses.

Avots: [url=http://www.issociate.de]issociate.de[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us