Uzlādē akumulatoru bez vadiem!

Tuvākajā laikā veikalu plauktos varētu parādīties ļoti neparastas uzlādes ierīces, kas spēs pārvadīt enerģiju bez vadu palīdzības.

Jaunās enerģijas pārvades tehnoloģijas nosaukums ir [url=http://www.ecoupled.com/tech-description.html]eCoupled[/url], to izstrādā kompānija [i]Fulton Innovation[/i]. Tehnoloģijas pamatā ir [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Inductive_coupling]induktīvā saite[/url]. [i]eCoupled[/i] sistēma ir spējīga pielāgoties dažādām konfigurācijām, adaptēties telpas maiņai un dinamiski regulēt rezonansi starp enerģijas avotu un uztvērēju. Izstrādātāji apgalvo, ka pateicoties šīm īpašībām enerģijas zudumi nepārsniedz 2%.

Ar [i]eCoupled[/i] var pārsūtīt ne tikai enerģiju, bet arī datus. Piemēram, uzlādes ierīce reālajā laikā spēj saņemt informāciju par akumulatora tipu, vecumu un kapacitāti. Pēc tam šos datus varēs izmantot, lai optimizētu uzlādes procesu.

Bez [i]Fulton Innovation[/i] ar [i]eCoupled[/i] tehnoloģijas ieviešanu tirgū nodarbojas tādas kompānijas kā [i]Herman Miller[/i], [i]Motorola[/i], [i]Visteon[/i] un [i]Mobility Electronics[/i]. [i]Visteon[/i] uzņēmums jau šovasar plāno laist tirgū automašīnas lādētāju, kurš izmantos [i]eCoupled[/i] tehnoloģiju. Ar šo ierīci varēs uzlādēt [i]Motorola[/i] mobilos tālruņus, [i]Apple iPod[/i] un citas elektroniskās iekārtas. Ierīces cena būs mazāka par 100$. Tiesa gan, lietotājiem nāksies iegādāties speciālus adapterus savām ierīcēm, jo tirgū vēl nav ierīču ar iebūvētu [i]eCoupled[/i] atbalstu.

Avots: [url=http://hard.compulenta.ru/303135/]Compulenta[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us