Uzķīlē savu Firefox pārlūku!

Mozilla vakar laidusi klajā tīmekļa lietotni, kas paredzēta Firefox pārlūka ātrākai pieskaņošanai lietotāja vēlmēm un vajadzībām. Tiek piedāvāti vairāki jau iepriekš sagatavoti papildinājumu komplekti.

”[i]Fashion Your Firefox[/i]” piedāvā 9 komplektus, katram no tiem ir piešķirts savs nosaukums un paskaidrojošs teksts. ”[i]Digital Rat Pack[/i]” piedāvā lietotājiem ”sekot savām iecienītākajām vietnēm, grāmatzīmēm un emuāriem”.

Katrā komplektā ir 3 līdz 8 papildinājumi, kurus var instalēt pa vienam vai visus kopā. Lietotājs pats to izvēlas, atzīmējot, kurus no piedāvātajiem papildinājumiem vēlas.

”Viena no labākajām Firefox īpašībām ir milzīgais papildinājumu skaits (~5000), turklāt lietotājiem tie ir pieejami par brīvu,” paziņoja Maiks Šeivers (Mike Shaver), uzņēmuma viceprezidents tehnoloģiju jautājumos.

”[i]Fashion Your Firefox[/i]” pašlaik var lietot tikai kopā ar Firefox 3.0 versiju un tas ir pieejams tikai angļu valodā, taču drīz lietotāji varēs izmantot arī citas valodas. Uzņēmuma papildinājumu programmatūras menedžeris Deivids Rolnickijs (David Rolnitzky) paziņojis, ka ar laiku tiks piedāvāti arī citi komplekti.

Vairāk informācijas – [url]https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/fashionyourfirefox/[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us