uTorrent Remote pieejams arī Android operētājsistēmai

uTorrent ir iebūvēts modulis vadīšanas dzēšanai caur web-interfeisu. Tomēr šāds darbības ar programmu paņēmiens ne vienmēr ir ērts, pielietojot mobilos telefonus, turklāt, to ir nepieciešams papildus iestatīt. Tagad ir parādījies speciāls serviss sistēmai Android, kas ļauj vadīt failu lejupielādi datorā.

uTorrent Remote ļauj veikt visas nepieciešamās operācijas ar torentiem: pievienot, dzēst, likt pauzi, pārbaudīt jaunu RSS dalīšanu. Pēc tam, kad failu lejupielāde datorā ir pabeigta, tos var pārsūtīt uz mobilo telefonu skatīšanai.

[img]http://datuve/images/upload/20110213223609.jpg[/img]

Pateicoties uTorrent jauninājumiem, mobilā servisa iestatījumi neprasa daudz laika. Iestatījumos Options > Preferences > Web nepieciešams ievadīt lietotāja vārdu un paroli, un pēc tam izmantot tos pašus datus viedtelefonā. Nav nepieciešams veikt rūtera vai ugunsmūra papildus iestatījumus, uTorrent atrisina šos jautājumus pats.

uTorrent Remote izmantošanai ir nepieciešams Android 2.1 vai jaunāks. Datorā jābūt instalētam uTorrent 3.0 Beta. Lejupielādēt uTorrent Remote var šeit: https://market.android.com/details?id=com.utorrent.web .

Kā avots izmantotas Cnet un market.android.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us