Unibankas lieta turpinās


Unibankas lieta
turpinās. Saņēmu vēstuli no policijas. Lai gan viņi sākotnēji apgalvoja, ka manis nodotā informācija nonāks pie attiecīgajiem speciālistiem, izskatās, ka atbildi būs tomēr rakstījusi viņu apkopēja. Tas laikam bija lielākais naivums, kāds iespējams manā vecumā, domāt, ka elektroniskie noziegumi ir tikpat svarīgi kā parastie. Viņi kaut ko izmeklēs un kaut ko nopietni izskatīs? Nē!

Es viņiem iesniedzu gan vēstuli, gan lapu uzkurieni tā ved, gan arī papildu detaļas, kurās redzams, kā vēstule pie manis ir atnākusi. Melns uz balta bija redzams, ka bija izmantots epasta viltotājs un ka informācija nenāk no Unibankas.

Bet ko šie? Vēstule nav gara tāpēc citēšu to:

“Paziņojam, ka Jūsu iesniegums par aizdomīgu vēstuļu saņemšanu pa e-pastu uz adresi mixat [ir] inbox.lv ir izskatīts Rīgas pilsētas GPP 7.policijas iecirknī. No Jūsu piestādītā materiāla izriet, ka dotas vēstules tika saņemtas no SEB Unibanka. Lai objektīvi izanalizētu vēstuļu saturu, Jūs varat griezties paskaidrojumu sniegšanai pie Unibanka darbiniekiem.”

Secinājumi:

Varam droši sākt nodarboties ar kibernoziegumiem, jo policijai tie interesē tikpat, cik manam sunim. Punkts numur divi, brīvā brīdī es došos parunāties ar unibanku. Kāpēc gan ne?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us