UI Centric – Windows 7 planšetdatoru saskarsne

Lai gan Stīvs Balmers ir paziņojis, ka šī gada beigās veikalos nonāks vairāki planšetdatori ar Windows 7 operētājsistēmu, daudzus potenciālos pircējus interesē, kā šī operētājsistēma izskatīsies planšetdatoros. Protams, būs patīkami planšetdatorā darboties ar multifunkcionālu operētājsistēmu, kas piedāvās klēpjdatoram vai galddatoram līdzīgas iespējas, taču kā ar ērtumu?

[img]http://datuve/images/upload/20100803120452.jpg[/img]
Piemēram, ja lietotājs vēlas apskatīt fotoattēlus, uzrakstīt kādu e-pastu, varbūt pievienot ziņu savā Twitter kontā – šādos brīžos lietotājs noteikti vēlēsies, lai planšetdatora saskarsne būtu pēc iespējas ērtāka. UI Centric veido saskarsni tieši šādiem brīžiem. Saskarsne, kuras segvārds ir [i]Macallan[/i], izskatās kā Windows Media Centre un Windows 7 Phone sajaukums ar lielisku slāņu sistēmu, kurā lietotājs var šķirstīt slāņus, lai paskatītos iepriekš atvērtās programmas.

[i]Macallan[/i] pārlūks atbalsta Flash un tas piedāvā saites uz laikrakstiem, tiešsaistes TV, VoIP iespējām, e-pastu, internetu, mūzikas, video un attēlu sadaļām. Saskarsne arī atbalsta reālā laika [i]widget’us[/i], piemēram, laika prognozi un RSS, lai planšetdatora lietotājiem vienmēr būtu pieejama jaunākā informācija.

[url=http://www.pocket-lint.com/news/34664/ui-centric-windows-7-tablets]Pocket-lint[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us