Ugo Čavess komandē Venecuēlas ierēdņus caur Twitter

Ugo Čavess komandē Venecuēlas ierēdņus caur Twitter

Kā zināms, arvien populārāks starp politiķiem kļūst sociālais serviss Twitter. Tādējādi, ASV prezidents Baraks Obama un Krievijas prezidents Dmitrijs Medvedevs izveidoja savus mikroblogus Twitter. Venecuēlas prezidents Ugo Čavess, atšķirībā no Medvedeva un Obamas, ne tikai komentē politiski svarīgus notikumus, bet arī cenšas vadīt savu Latīņamerikas valsti caur savu mikroblogu.

Nesen, piemēram, prezidentam pienāca „tvits” par to, ka kaut kur bandīti ir nolaupījuši cilvēku. Ugo Čavess nekavējoties ar savu palīgu pārsūtīja atbildi: ”Pateicu ministram Tarekam, lai izmeklē! Vēlu veiksmi, draugs”.

Situācijas pikantums ir tajā, ka Venecuēlas prezidentam ir 200 šādu palīgu. Tieši tik daudz jaunu darbinieku Latīņamerikas valsts prezidents pieņēma darbā speciāli, lai dienu un nakti uzturētu saraksti ar Venecuēlas mikroblogeriem. Turklāt, Čavesa sekotāju skaits jau sasniedzis 760 510.

[img]http://datuve/images/upload/20100824122301.jpg[/img]

Kā uzskata pats Čavess, Twitter var kļūt par atgriezeniskās saites ar iedzīvotājiem mehānismu un pilsoņu aģitācijas instrumentu par sociālismu ar Venecuēlas seju. Daudzi Venecuēlas iedzīvotāji speciāli pierakstās uz Twitter kontu @chavezcandanga cerībā tieši sazināties ar valsts galvu, izvairoties no Venecuēlas birokrātijas.

Līdz šim Ugo Čavesa komanda saņēmusi apmēram 300 000 ziņojumu ar lūgumu par palīdzību. Cilvēki vēršas pie Čavesa ar dažādiem lūgumiem: palīdzība darbiekārtošanā, dzīves apstākļu uzlabošana, juridiskās palīdzības sniegšana u.c.

Kā avots izmantota Twitter.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us