Ūdens, putekļu un triecienu droša kompaktkamera no Panasonic

Panasonic prezentējuši fotokameru DMC-FT1, kas ir īpaši piemērota aktīvai atpūtai. Tā ir droša pret triecieniem un putekļiem/smiltīm, un nekas nenotiks arī tad, ja ierīce iekritīs ūdenī. Tā ir pirmā šāda tipa kamera, kas spēj filmēt AVCHD Lite HD augstas izšķirtspējas formātā.

Zem ūdens kamera darbosies līdz pat trīs metru dziļumam arī jūras ūdenī, un tas panākts, pateicoties gaisu necaurlaidīgam korpusam, oglekļa blīvēm un rūdītam stiklam. Tieši šo pašu faktoru dēļ kamera spēj izciest skarbus apstākļus pludmales smiltīs vai alpu kūrortos. Savukārt ierīces LCD ekrāns un tā aizsargstikls speciāli veidots biezāks, lai tas nesaplaisātu spiediena vai triecienu rezultātā (kameru iespējams nomest no 1,5m augstuma).

[img]/images/upload/20090131173231.jpg[/img]
Viens no lielākajiem ierīces trumpjiem, kas to padara pārāku, ir HD videomateriāla filmēšanas iespēja. Šajā režīmā iespējams izmantot visas kameras gudrās tehnoloģiskās iespējas, piemēram, iA (Intelligent Auto) vai OIS (Optical Image Stabilizer). Tāpat video režīmā iespējams izmantot sejas noteikšanas iespēju, kas automātiski noregulē ekspozīcijas, fokusa un kontrasta līmeni.

[img]/images/upload/20090131173134.jpg[/img]
Pati kamera aprīkota ar Leica DC Vadio Elmar 28mm platleņķa lēcu. Ierīces optiskā tālummaiņa ir 4,6x, savukārt digitālajā režīmā tā var sasniegt 9x. Maksimālā attēla izšķirtspēja ir 12,1 megapikselis. Ekrāns – 2,7 collas liels.

Kameras specifikācija: [url=http://www.dpreview.com/news/0901/09012705panasonicft1.asp#specs]DPReview[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us