Twitter tiks papildināts ar Bībeli

Ja jau ir «Bībele 100 minūtēs» un «SMS-Bībele», tad kāpēc tā nevar būt Twitter? 30 gadus vecais brits, kurš ir atbildīgs par dievkalpojumiem Daremas Karaļu baznīcā, nolēma izlikt Twitter mikroblogu tīklā Bībeli – ja ne pilnu versiju, tad vismaz īsu visu 1 189 sadaļu saturu.

Kriss Džubi plāno izdarīt to trīs gadu laikā un pabeigt šo smago darbu (twitter.com/biblesummary, jeb @BibleSummary) 2013. gada 8.novembrī. Pirmā ziņa vēsta: «Dievs radījis debesis, zemi un visas dzīvās būtnes. Viņš radījis cilvēkus pēc sava tēla un uzdeva tiem aprūpi pār zemi», bet vispār Kriss Džubi paguva nopublicēt deviņus ziņojumus.

[img]http://datuve/images/upload/20100817114954.jpg[/img]

«Bībele nozīmē ļoti daudz mūsu kultūrai, – turpina garīdznieks. – Šekspīrs un Dikens loti bieži atsaucās uz to, un šīs atsauces daudziem ir nesaprotamas. Pat kristieši ļoti maz lasa Bībeli, uzskatot to par savādnieku likteni. Ceru viņi mainīs savu viedokli, iepazīstoties ar manām piezīmēm».

Džubi kungs nav vienīgais. Ielūkojieties, piemēram, šajos mikroblogos: @VersesFromBible, @Daily_Bible, @BiblePromises, @One_Year_Bible. Katram no tiem jūs atradīsiet savu pieeju dzejas izvēlei.

Citu reliģiju piekritēji arī darbojas, ieliekot Twitter Korānu un Tanaku – atbilstoši @Quran un @BiblicalTanakh. Bet budisti var iepazīties ar Dalailamas atklāsmēm – @DalaiLama.

Lasītājiem, kuri meklē sabiedrisku gudrību, rekomendējam sekojošos mikroblogus: @Shakespeare_Quo, @ScienceWisdom, @OscarWilde, @Philo_Quotes, @Quotations.

Tomēr, Ziemeļkorejas propagandas mašīnas mikroblogs (@Uriminzok) arī nav slikts. Vienīgais tā trūkums – atsauces tiek dotas korejiešu valodā.

Kā avots izmantotas Daily Telegraph un Mashable (mashable.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us