Twitter izvietoti 20 miljardi ziņojumu

Ziņojumu skaits Twitter tīkla mikroblogos pārsniedz 20 miljardus. Loterijas biļeti izvilka mākslinieks-noformētājs no Tokijas, ar pseidonīmu GGGGGGo_Lets_Go. Replika izskatās absolūti bezjēdzīga, tā bija daļa no sarunas, kura bija saprotama tikai sarunu biedriem.

Pirmajiem 10 mljrd. tvitu pagāja četri gadi. Robeža tika sasniegta 2010.gada martā. Nākamajiem 10 mljrd., kā redzam, bija vajadzīgi nedaudz vairāk kā četri mēneši. Iemesls, iespējams, ne tikai fantastiskā Twitter popularitātē, bet arī pasaules futbola čempionātā, kas norisinājās jūnijā- jūlijā. Dažreiz ziņojumu skaits sekmēja serveru pārslogojumu, kas lika tīkla administrācijai aizdomāties par pašu skaitļošanas centra atklāšanu: jo tagad pasaule izvieto 1 142 ziņojumu sekundē.

[img]http://datuve/images/upload/20100805003017.jpg[/img]

Tikmēr kompānijas Barracuda Networks pētījums parādīja, ka Google ir viens no galvenajiem avotiem pārejai uz mājas lapām, kuras satur vīrusus. Kaitīgais trafiks no Twitter, otrādi, ir augsts. No visām analizētām meklētājsaitēm, 69% pienākas Google, 12% – Bing+Yahoo un 1% – Twitter. Tomēr pēdējais ievērojams ar kaitēkļu apgādes ātrumu: Twitter tie parādās par 1,2 dienas ātrāk kā Google, un 4,3 dienas pirms Bing.

Turklāt, Barracuda atklāja, ka jūnijā slēgtu par noteikumu neievērošanu Twitter akauntu daļa sastādīja 2,38%, kas ir vairāk kā iepriekšējos mēnešos. Tas nozīmē, ka Twitter aktivizēja cīņu ar pārkāpējiem. Tomēr Twitter vēl aizvien var būtiski palielināt savu popularitāti starp vīrusu izgudrotājiem.

Kā avots izmantotas BBB un PCWorld.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us