Twitter atteikušies izdot amerikāņu izmeklējumam lietotāju personīgo informāciju

Twitter ne tikai atteikušies izdot ASV izmeklējumam lietotāju personīgo informāciju, kas ir saskarē ar Wikileaks, bet arī iesnieguši tiesā protestu par nepieciešamās informācijas sniegšanu.

Atgādināsim, izmeklētāji saņēma no tiesas tiesības pieprasīt skandalozā resursa dibinātāja, Džuliāna Asanža, personīgos datus, kā arī Īslandes parlamenta locekļes Birgitas Jonsdottiras, WikiLeaks aktīvista Džeikoba Eppelbauma un bijušā izlūka Bredlija Menninga datus, kuru tur aizdomās par daudzu slepenu dokumentu nodošanu WikiLeaks.

Tomēr populārā mikrobloga projekta juristi iesniedza protestu, pēc kā paziņoja lietotājiem par situāciju. Kā ziņo Marks Stīvens, kas ir Džuliāna Asanža tiesību aizstāvētājs, ASV Justīcijas Ministrija nākotnē varētu izmantot datus minēto personu vajāšanai.

[img]http://datuve/images/upload/20110124223114.jpg[/img]

Vairāk: Stīvens uzskata, ka izmeklēšana ir ieinteresēta tajā, lai maksimāli “izlasītu” visus 634 tūkstošus WikiLeaks akaunta “pēcnācējus” Twitter, un turklāt — iegūt tādu pašu informāciju no tādiem serveriem, kā Google, Facebook un Skype.

Kā zināms, pazīstamu kompāniju saraksts nācis pretīm tiesas lēmumam par WikiLeaks, starp tiem — PayPal, Bank of America, Visa un Mastercard, kuri apturēja resursa finansiālu apkalpošanu, raksta webcrunch.ru. Asanžs jau paziņoja žurnālistiem par to, ka WikiLeaks ziedojumu kontu iesaldēšana sekmēja apmēram 500 000 eiro zaudējumus ik nedēļu.

Kā avots izmantotas Computerworld un eWeek.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us