Tviterī nostiprina kontu aizsardzību

Populārajā mikroblogu vietnē “Twitter” tiek nostiprināta kontu aizsardzība, tā trešdien paziņoja sociālā tīkla pārstāvji. Šāds lēmums pieņemts, reaģējot uz vairākiem nesen notikušiem hakeru uzbrukumiem mediju tvitera kontiem.

Tiks ieviesta jauna pierakstīšanās sistēma – “divu faktoru autentifikācijas forma”. Tā būs “otra pārbaude, lai pārliecinātos, ka tas tiešām esat jūs”.

“Protams, pat tad, kad šī jaunā drošības izvēle ir ieslēgta, joprojām ir svarīgi lietot stipru paroli un sekot pārējiem mūsu ieteikumiem, lai saglabātu jūsu konta drošību,” sacīja tvitera produktu drošības nodaļas pārstāvis Džims O’Līrijs.

Pēdējā laikā hakeru uzbrukumos cietuši ziņu aģentūru AFP un “Associated Press”, kā arī laikraksta “Financial Times” un citu mediju tvitera konti, no kuriem tad publicēti viltus tvīti.

Pagājušajā mēnesī hakeri uzlauza ziņu aģentūras “Associated Press” tvitera kontu un publicēja ziņu par Baltajā namā it kā notikušiem diviem sprādzieniem, kuros esot ievainots prezidents Baraks Obama. Šis tvīts, kas sākotnēji tika uzskatīts par patiesu respektablās ziņu aģentūras vēsti, izraisīja paniku finanšu tirgos.

Jaunā drošības sistēma tiks piedāvāta kā izvēle, un tā ļaus lietotājiem, katru reizi pierakstoties kontā, pieprasīt pārbaudes kodu.

“Jums būs vajadzīga apstiprināta e-pasta adrese un pārbaudīts telefona numurs. Pēc ātras pārbaudes, lai apstiprinātu, ka jūsu telefons var saņemt ziņojumus no tvitera, jūs būsiet gatavs doties tālāk,” sacīja O’Līrijs.

Drošības sistēma nosūtīs īsziņu uz lietotāja mobilo telefonu ar pārbaudes kodu, kas tad būs jāievada, pierakstoties kontā.

Resurss: LETA

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us