Turpmāk Datuvē – arī par radio vadāmo modeļu sportu Latvijā

Radio vadāmo modeļu sports ir vienlaikus izklaide, sacīkšu gars un elektronika. Kā atzīst paši braucēji, radio vadāmo modeļu sports ir kā iespēja nepazaudēt bērnību, tas ir kā bērnu dienu nepiepildītais sapnis, kā kārtējais „gadžets”, kas vīrieša sirdij ir tik tuvs. Šis sporta veids pēdējos gados attīstījies ļoti strauji un nu jau pulcē vairākus desmitus entuziastu kā šosejas (onroad), tā bezceļu (offroad) grupās, tādēļ Datuve sniegs savu artavu šīs disciplīnas popularizēšanā.

Radio Vadāmo Modeļu komisija noslēgusi vienošanos ar Datuvi par šī sporta veida popularizēšanu. Ko tas nozīmē? Pirms sacensībām tiks publicēta informācija par gaidāmo notikumu, savukārt pēc sacensībām būs lasāma preses relīze ar rezultātiem un īsu atskatu par posmu. Iespēju robežās plānojam ievietot arī videomateriālus par sacensībām – atskatu par braucieniem, intervijas ar braucējiem u.tml.

[img]/images/upload/RC-brauceji_1.JPG[/img]
Latvijas Automobiļu federācijas paspārnē esošās Radio Vadāmo Modeļu komisijas priekšsēdētājs Jānis Ankravs: „Man liels prieks, ka Datuve.Lv ir devusi iespēju radio vadāmo modeļu sporta veidu popularizēt un informēt arī sabiedrību, kas interesējas par tehnoloģijām. Ceru, ka izveidojusies sadarbība ies plašumā un abas puses būs ieguvējas. Mēs no savas puses apņemamies informēt par Datuvi kā radio vadāmo modeļu sporta informatīvo atbalstītāju.”

Foto: Dainis Punculs

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us