Toshiba veido 3D televizorus, kurus varēs skatīties bez īpašām brillēm

Lai gan patērētāji pret 3D multivides iespēju baudīšanu mājas apstākļos joprojām izturas diezgan skeptiski, izklaides industrija nedomā apstāties un piedāvā aizvien vairāk [url=http://datuve/raksts/3601/LG_laiz_klaja_tris_jaunus_produktus_ar_3D_tehnologiju/]preču[/url] 3D baudīšanai. 3D satura skatīšanās laikā sākušās galvassāpes un preču lielā cena ir tikai daži no iemesliem, kas atbaida potenciālos pircējus. Cilvēkiem ne īpaši patīk arī brilles, kas nepieciešamas, lai skatītos 3D filmas. Toshiba to grasās mainīt, veidojot televizorus, kuros varēs skatīties 3D filmas bez īpašajām brillēm.

Balstoties uz Japānas laikraksta ”Yomiuri Shimbun” sniegto informāciju, ražotājs gatavo pasaulē pirmos 3D televizorus, kuros 3D saturu varēs skatīties arī bez īpašajām brillēm. Jāsaka gan, ka šī nav pirmā reize, kad esam dzirdējuši par šādiem ekrāniem. Nintendo nākamās paaudzes spēļu konsolē 3DS arī būs šāds displejs.

Toshiba plānojot pirms Ziemassvētkiem piedāvāt trīs dažādus televizoru modeļus. Jāņem vērā, ka šādu televizoru cena noteikti nebūs mazāka par pāris tūkstošiem ASV dolāru. Kad uzņēmumam vaicāts komentēt situāciju, Toshiba atbildējuši, ka vēl nav gatavi oficiāliem paziņojumiem.

[url=http://www.techspot.com/news/40059-toshiba-preparing-glassesfree-3d-tvs-for-christmas.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us