Toshiba paziņo par jaunu 8GB Wi-Fi SDHC atmiņas karti

Toshiba nebūs pirmie, kas tirgū piedāvā Wi-Fi SD atmiņas kartes, taču ar uzņēmuma atpazīstamo vārdu nebūs grūti uzsākt darbību arī šajā tirgus segmentā. Toshiba ir pazīstami datu uzglabāšanas iekārtu tirgū, turklāt uzņēmums ražo savus flash NAND atmiņas moduļus. Tas varētu radīt grūtības tādiem potenciālajiem konkurentiem kā [url= http://datuve/raksts/3152/Eye_Fi_piedava_Pro_X2_SD_atminas_karti_ar_iebuvetu_WiFi/]Eye-Fi[/url], ņemot vērā, ka Toshiba varētu piedāvāt labāku karšu cenu, pateicoties zemākām materiālu izmaksām.

Toshiba ir paziņojuši par savu pirmo Wi-Fi SDHC atmiņas karti, kas izmantos 802.11b/g tehnoloģiju. Karte derēs visām digitālajām fotokamerām ar SDHC kartes slotu. Toshiba piedāvātā karte piedāvās kādu jaunu, interesantu iespēju – divas fotokameras, kurās ir šī karte, varēs savā starpā savienot, lai bez vadu palīdzības varētu dalīties ar attēliem. Karte atbalsta JPEG un RAW attēlu formātus.

Toshiba ir apvienojušies ar uzņēmumu Trek, lai izveidotu forumu “[i]Standard Promotion Forum for Memory Cards Embedding Wireless LAN[/i]”. Foruma mērķis ir piesaistīt digitālo kameru ražotājus un citus interesentus, lai izplatītu šo tehnoloģiju, ar mērķi izveidot Wi-Fi karšu standartu.

[url= http://www.dailytech.com/Toshiba+Announces+New+8GB+WiFi+SD+Card/article18799.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us