TorrentFreak publicējuši šogad zagtāko spēļu topus

Torentu lietotāju aprindās zināmie TorrentFreak nolēmuši izpētīt, kādas spēles šajā gadā zagtas visvairāk. Izveidoti trīs atsevišķi topi, kuros redzami rezultāti dažādām spēļu platformām: PC, Xbox 360 un Wii. Topi balstīti uz lejupielāžu skaitu publiskajos torentu trakeros, tādēļ patiesie apjomi, protams, atšķiras (precīzāk, tie ir lielāki). Alternatīva protams ir oficialie spēļu atslēgu interneta veikali, kā Steam Key Store.

Pirmā vieta PC topā jau bija paredzama. Tajā atrodas Call of Duty: Black Ops, kas tikusi pie diviem tituliem – pirktākā gada spēle un zagtākā gada spēle. Spēli torentu trakeros lejupielādējuši vismaz 4,27 miljoni PC lietotāju. Otrajā vietā ir Battlefield: Bad Company 2 ar 3,96 miljoniem lejupielāžu, savukārt trešajā – Mafia 2 ar 3,55 miljoniem.


Wii topā skaitļi ir mazāki. Visvairāk zagtā spēle ir Super Mario Galaxy 2 – gada laikā tā lejupielādēta 1,47 miljonus reižu. Otrajā vietā ir Wii Party ar 1,22 miljoniem lejupielāžu, savukārt trešajā – Donkey Kong Country Returns ar 0,92 miljoniem.

Xbox 360 sarakstā pirmajā vietā ir spēle Dante’s Inferno (1,28 miljoni lejupielāžu), otrajā – Alan Wake (1,17 miljoni), savukārt trešajā – Read Dead Redemption (1 miljons). Call of Duty: Black Ops palikusi piektajā vietā.

Call of Duty: Modern Warfare 2

[url=http://games.compulenta.ru/585750/]Compulenta[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us