Top pirmā Stīva Džobsa biogrāfija, kuras izveides procesā Džobss ir sadarbojies ar tās autoru

Daudzi piekritīs, ka [url=http://datuve/raksts/2958/Stivs_Dzobss_ASV_jauniesu_vidu_ir_popularaks_par_Opru/]Stīvs Džobss[/url] ir viena no svarīgākajām un ietekmīgākajām personībām tehnoloģiju pasaulē. Tāpat kā Stīva konkurents – programmētājs Bils Geitss, arī Džobss uzauga „ķimerējoties” ap datoriem savā garāžā. Kopīgi ar savu draugu Stīvu Vozniaku ([i]Steve Wozniak[/i]), Džobss izveidoja uzņēmumu Apple Computer, no kura pats 80-ajos gados tika izstumts, taču ar triumfu atgriezās kā tā ģenerāldirektors, uzsākot iMac, MacBook, iPod un iPhone ēru.

Pat Džobsa stingrākie kritiķi apzinās, ka viņa izdarītais ir ievērojami izmainījis elektropreču industriju. Nesenā pagātnē ir bijuši vairāki mēģinājumi aprakstīt Džobsa neparasto dzīvi – kā vienu no piemēriem var minēt Džefrija S. Janga ([i]Jeffrey S. Young[/i]) un Viljama L. Saimona ([i]William L. Simon[/i]) darbu [i]„iCon: Steve Jobs, the Greatest Second Act in the History of Business”[/i]. Taču šie darbi nav izpelnījušies paša Džobsa atzinību – pēc tam, kad Stīvs Džobss atteicās sadarboties ar autoriem, viņš paziņoja, ka darbs esot neprecīzs.

[img]http://datuve/images/upload/20100216215313.png[/img]
Taču tas varētu mainīties, jo tiek runāts, ka bijušais [i]Time Magazine[/i] galvenais redaktors Valters Īzaksons ([i]Walter Isaacson[/i]) tagad strādājot pie Džobsa biogrāfijas. Tiek ziņots, ka Džobss, kurš 24.februārī svinēs savu 55.dzimšanas dienu, ir vienojies ar autoritatīvo žurnālistu palīdzēt tam, izrādot savas bērnības mājas un daloties informācijā un viedokļos. Autors ir pazīstams ar tādiem darbiem, kā [i]”Einstein: His Life and Universe”[/i] un [i]”Benjamin Franklin: An American Life”[/i].

Pats autors un Apple preses pārstāve gan ir atteikušies apstiprināt šo informāciju.

[url=http://www.dailytech.com/Steve+Jobs+Looks+to+Set+the+Record+Straight+in+New+Biography/article17700.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us