Tirgū parādās pirmie INTEL XEON sešu kodolu procesori

Intel, paplašinot kompānijas augstākās klases produktu klāstu serveru segmentā, izlaidusi septiņus Xeon 7400 sērijas produktus, kas izstrādāti 45nm tehnoloģiskajā procesā. Jaunie produkti ar līdz pat sešiem kodoliem katrā mikroshēmā un 16MB kešatmiņu vairākos gadījumos nodrošina līdz pat 50% labāku veiktspēju darbā ar datubāzēm un citām datu apstrādes un saglabāšanas vidēm.

Platformām, kuru pamatā ir jaunie procesori, var būt līdz pat 16 procesoru pieslēgvietas, tādā veidā nodrošinot līdz pat 96 kodolu darbību serverī. Tas ievērojami palielina veikstspēju, kā arī nodrošina bezkompromisa uzņēmumu datu centru uzticamību.

Izmantojot Intel Xeon 7400 sērijas četru un astoņu pieslēgvietu procesorus, jau ir sasniegti vairāki jauni pasaules rekordi datu bāzu sistēmās, uzņēmumu resursu plānošanā un e-komercijā.
Detalizēta informācija par pasaules rekordiem ir pieejama [url]www.intel.com/performance/server/xeon_mp/summary.htm[/url].

Jaunajiem produktiem ir līdz pat 2,66 GHz frekvence, un tie patērē mazāk par 50 vatiem, ieskaitot arī pirmo sešu kodolu x86 65 vatu versiju, kas patērē mazāk par 11 vatiem uz procesora kodolu.

Intel Xeon 7400 procesoru sērija ir savietojama ar Intel Xeon sērijas platformām un Intel 7300 mikroshēmojumu ar atmiņas kapacitāti līdz pat 256GB, ļaujot IT departamentiem ātri izvietot jaunu procesoru uz stabilas platformas infrastruktūras.
Jau šobrīd vairāk nekā 50 ražotāji visā pasaulē informē par Intel Xeon 7400 sērijas procesoru izmantošanu serveros, tajā skaitā Dell, Fujitsu, Fujitsu-Siemens, Hitachi, HP, IBM, NEC, Sun, Supermicro , Unisys un Egenera.

Intel Xeon 7000 Sequence procesoru cena ir no 856 ASV dolāriem (418 LVL) līdz pat 2 729 ASV dolāriem (1 332 LVL).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us