Tīmeklī parādījusies jauna Windows 8 versija

Lai gan Windows 8 operētājsistēma klajā nāks vairāk nekā pēc gada, tīmeklī parādījusies operētājsistēmas [i]7989[/i] versija, kurā manāmas vairākas interesantas iespējas.

[i]Redmond Pie[/i] ziņo, ka Windows entuziasti tīmeklī atraduši jaunu operētājsistēmas versiju un pateicoties tās kodam noskaidrojuši, ka operētājsistēmai ir jauna virtuālā tastatūra, piedāvājums licencēt atsevišķas operētājsistēmas iespējas, kā arī SMS un [i]geo-location[/i] atbalsts. Jaunās iespējas apliecina Microsoft plānu nākotnē planšetdatoros Windows Phone vietā izmantot Windows 8.

[img]http://datuve/images/upload/20110620175448.png[/img]
Jaunajai virtuālajai tastatūrai ir lielāki taustiņi, tādēļ tā ir piemērotāka planšetdatoriem un galddatoriem ar skārienjutīgajiem displejiem.

Piedāvājums licencēt atsevišķas operētājsistēmas iespējas paver durvis OS “mugurkaula” versijai, kuru katrs lietotājs pēc vēlmēm un vajadzībām var “apaudzēt” ar dažādām iespējām. [i]Redmond Pie[/i] skaidro, ka šāda iespēja Microsoft serveru operētājsistēmām tiek piedāvāta jau vairākus gadus, un arī individuālie klienti no šādas iespējas noteikti gūtu labumu.

[img]http://datuve/images/upload/20110620175422.png[/img]
Jaunajā operētājsistēmas versijā Microsoft izmantojuši API, kas palīdz noteikt ierīces atrašanās vietu (kā Mac OS X Snow Leopard), lai atjauninātu laika joslu utt. Tiek piedāvāts arī SMS atbalsts, kas arī norāda uz Windows 8 noslieci uz mobilajām ierīcēm.

[url=http://www.dailytech.com/New+Windows+8+Build+Leaks/article21944.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us