Tīmeklī nonākuši Lenovo ThinkPad planšetdatora attēli

Portāls [i]ThisIsMyNextSite[/i] ticis pie Lenovo veidotas PowerPoint prezentācijas, kurā redzams planšetdators, ko portāls dēvē par „interesantāko Android 3.0 planšetdatoru, kas līdz šim redzēts”.

Lenovo ThinkPad planšetdatoram (Think Slate) ir 10,1 collu skārienjutīgs IPS displejs (maksimālā izšķirtspēja – 1280×800 pikseļi) un NVIDIA Tegra 2 procesors. Lietotājam tiek piedāvāta iespēja rakstīt un zīmēt ar īpašu irbuli. Ierīces priekšpusē un aizmugurē ir izvietotas kameras, tās svars ir 700 grami. Pircējiem tiks piedāvāti planšetdatori ar 16GB, 32GB un 64GB ietilpību. Think Slate piedāvā dažādas savienojamības iespējas: USB 2.0, Micro USB, mini-HDMI, SD atmiņas kartes.

[img]http://datuve/images/upload/20110426090810.jpg[/img]
Lenovo planšetdatoram ir Android 3.0 Honeycomb operētājsistēma ar Lenovo Family lietotāja saskarsni. [i]ThisIsMyNextSite[/i] ziņo, ka saskarsne līdzinās Skylight saskarsnei, kas manīta Le Pad planšetdatorā, taču Lenovo veidotā uzsver uzņēmējiem paredzētās funkcijas un drošības programmatūru.

Vēl kāda lieta, kas atšķir Lenovo veikumu no vairuma pašlaik pieejamo planšetdatoru – tastatūra, ar kuras palīdzību Think Slate var pārveidot par klēpjdatoru.

[img]http://datuve/images/upload/20110426090836.jpg[/img]
Ja var ticēt publicētajai prezentācijai, planšetdators tirgū nonāks šī gada jūlijā/augustā un tā cena būs sākot no 500 ASV dolāriem.

[url=http://www.dailytech.com/Lenovo+ThinkPad+Android+Tablet+Leaks/article21452.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us