Tīmeklī ievietots video, kurā redzams Dell Thunder viedtālrunis

Kamēr konkurents HP spriež, ko darīt ar nesen iegūto Palm viedtālruņu nodaļu, Dell turpina darbu pie jaunu viedtālruņu veidošanas. Šī procesa centrā pašlaik ir Dell Thunder – viedtālrunis, par kuru [url=http://datuve/raksts/3436/Dell_gatavo_jaunus_viedtalrunus_ar_Android_2.1,_2.2_un_Windows_Phone_7_operetajsistemam/#c206831]pirmoreiz dzirdējām[/url] aprīlī. Dell ir apstiprinājuši, ka tas ir reāls produkts, un tam būs Google veidotā Android operētājsistēma. Tagad tīmeklī parādījies arī pirmais video, kurā redzams viedtālruņa prototips.

Video redzams, ka jaunā Dell viedtālruņa aizmugurē uz gludas, melnas virsmas ir uzņēmuma logo, tālrunim ir spožs, metālisks ietvars un tas ir visnotaļ plāns, taču jāņem vērā, ka tas ir tikai prototips. Ierīcei ir 4,1” liels OLED ekrāns. Tā izšķirtspēja pagaidām nav zināma, taču gaidāms, ka tā būs diezgan liela, ņemot vērā, ka tālruņa prototipa izvēlnē ir redzamas 28 (7 x 4) ikonas.


Tālruņa aizmugurē ir 8 megapikseļu kamera, un zem tās atrodas LED zibspuldze. Priekšpusē nav redzama kamera, tikai trīs skārienjutīgie taustiņi displeja apakšā. Viedtālruņa prototipam ir nomaināms 1,400mAh akumulators un Android 2.1. operētājsistēma, taču tālruņa gala versijai, kuras tirdzniecība tiks uzsākta šī gada ceturtajā ceturksnī, vajadzētu būt Android 2.2. Froyo operētājsistēmai.

[img]http://datuve/images/upload/20100823104703.png[/img]

[img]http://datuve/images/upload/20100823104639.png[/img]

[url=http://www.dailytech.com/Dell+Thunder+Video+Hardware+Details+Leak/article19405.htm]DailyTech[/url]
[url=http://www.engadget.com/2010/08/12/exclusive-dell-thunder-prototype-rumbles-into-the-wild-video/]Engadget[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us