Tiks izlaista Samsung Galaxy S viedtelefona „globālā” modifikācija

Samsung Galaxy S viedtelefonu „saime” kļūst arvien populārāka un daudzveidīgākā: drīz to papildinās vēl viena ierīce – Samsung i909 Galaxy S. Kompānija Samsung turpina attīstīt Galaxy S viedtelefonu; šoreiz runa ir par “globālo” modifikāciju.

Jaunums, kas ieguvis i909 Galaxy S nosaukumu, atšķirībā no oriģinālā Samsung Galaxy S, varēs darboties gan GSM/GPRS/EDGE, gan CDMA EV-DO Rev. Samsung i909 Galaxy S viedtelefons ir aprīkots ar Super AMOLED-displeju ar 4 collu diagonāli un 800 х 480 pikseļu izšķirtspēju, 16 GB iebūvētās atmiņas (atkarībā no versijas), Bluetooth 3.0 moduli, Wi-Fi/WAPI kontrolieri, 5-megapikseļu kameru ar autofokusu, dažādiem filmēšanas režīmiem un HD-video ierakstīšanas iespēju ar 720p izšķirtspēju, A-GPS navigācijas uztvērēju.

[img]http://datuve/images/upload/20100819131310.jpg[/img]

Starp citām Samsung i909 Galaxy S iespējām – QUALCOMM QSC6085 / QSC6240 procesors ar 1GHz takts frekvenci, frontālā VGA-kamera videozvaniem, USB 2.0, akselerometrs, digitālais compass, pietuvinājuma un apgaismošanas sensori, MicroSD atmiņas karšu (līdz 32 GB) slots. Modelis funkcionē zem Android 2.1 operētājsistēmas vadības ar TouchWIZ interfeisu, bet nav izslēgts, ka uz pārdošanas sākumu telefona operētājsistēmas versija var tikt atjaunināta ar Android 2.2.

Aparāta izmēri 123 х 64,2 х 10,8 mm, bet tā svars ir 121 grams.

Ir zināms, ka ar tā izplatīšanu Ķīnā nodarbojas mobilais operators China Telecom. Pagaidām netiek ziņots par aparāta parādīšanās perspektīvu citā tirgū, bet tieši priekš viņiem tiek modificēts Galaxy S. Pagaidām nekas nav zināms arī par viedtelefona cenu.

Kā avots izmantotas PCOnline un Unwired View.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us