Tiek ziņots, ka Apple veido mazāku, lētāku iPhone viedtālruni

Apple pašlaik tirgū piedāvā vienu no populārākajiem viedtālruņiem – iPhone. Apbrīnojamākais fakts ir tas, ka Apple izdevies kļūt par vienu no lielākajiem viedtālruņu ražotājiem, piedāvājot tikai dažus viedtālruņu modeļus, kamēr, piemēram, Nokia, tirgū piedāvā lērumu dažādu tālruņu modeļu.

Balstoties uz [i]Bloomberg[/i] sniegto informāciju, Apple gatavojas paplašināt savu piedāvājumu. [i]Bloomberg[/i] citā avotus, kas apgalvo, ka Apple pašlaik veido mazāku un lētāku viedtālruni nekā līdz šim redzētie iPhone. Viedtālrunis esot par trešdaļu mazāks nekā jaunākais Apple veikums – iPhone 4. Vai tas varētu būt baumām apvītais “iPhone nano”?

Avots apgalvo, ka ierīces prototipu redzējis pagājušogad, taču atzīmē, ka Apple bieži veidojot ierīču prototipus, kas tā arī nekad nenonāk līdz tirdzniecībai. Tiek ziņots, ka šai ierīcei nav [i]Home[/i] taustiņa un Apple plānojot to pārdot par aptuveni 200 dolāriem (bez līguma ar mobilo pakalpojumu sniedzēju).

[i]Bloomberg[/i] uzskata, ka tas mazais un lētais iPhone viedtālrunis varētu būt Apple gājiens, kas palīdzētu gūt tirgus daļu situācijā, kad pieaug Android viedtālruņu popularitāte. Apple pašlaik kontrolē 32,9% viedtālruņu tirgus un viedtālrunis, kas tiktu tirgots par iepriekšminēto cenu, noteikti liktu šai tirgus daļai augt. Mazāks un lētāks viedtālrunis palīdzēt Apple gūt lielāku popularitāti valstīs, kur cilvēki dod priekšroku lētām ierīcēm.

[url=http://www.dailytech.com/Sources+Claim+Apple+at+Work+on+Smaller+Cheaper+iPhone/article20894.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us