Tiek meklēti tālākpārdevēji Google Apps pakalpojumam

Labu laiku atpakaļ Google laida klajā Google Apps pakalpojumu cerībā, ka tas varētu konkurēt ar Microsoft Office. Lielākā atšķirība starp Microsoft un Google piedāvājumiem ir tas, ka patērētāji var iegūt bezmaksas Google Apps versijas un tas atrodas internetā, nevis tiek nopirkts un ieinstalēts datorā.

Google ir paziņojis, ka meklē tālākpārdevējus, kas varētu Apps pārdot uzņēmumiem, tādā veidā padarot Apps par sīvāku konkurentu Microsoft piedāvātajam Office. Kopš Google Apps tika laists klajā 2007.gadā, tas uzņēmumiem ir bijis pieejams iegādei internetā.

[img]/images/upload/20090116195844.png[/img]
Google uzskata, ka Microsoft Office pārdotais daudzums ir tik liels pateicoties viņu plašajam tālākpārdevēju tīklam. Balstoties uz [i]Reuters[/i] sniegto informāciju, 95% no Offive vienībām ir pārdotas ar tālākpārdevēju palīdzību.

Google cer atrast tādus partnerus, kā, piemēram, tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kas apkalpo dažāda lieluma firmas. Google tālākpārdevējiem piedāvā diezgan labu darījumu – tiem ir iespēja iegādāties Google Apps Premier versiju ar 20% atlaidi un paturēt ienākošo peļņu.

[img]/images/upload/20090116195809.jpg[/img]
Lai sauktu sevi par Office konkurentu, Google gan vēl ir tāls ceļš ejams. Analītiķi uzskata, ka pat ar tālākpārdevēju palīdzību Google nespēs izdarīt spiedienu uz Microsoft. Daudzi uzņēmumi tomēr dod priekšroku instalējamai programmatūrai, nekā tādām interneta programmām, kā Google Apps Premier.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us