Tiek gatavota otrā viedtelefona-slaidera BlackBerry izlaišana

Research In Motion (RIM) izstrādā vēl vienu viedtelefonu-slaideri, ziņo tīmekļa avoti.

Atgādināsim: pirmais RIM modelis ar tādu pašu konstrukciju bija viedtelefons BlackBerry 9800 Torch, kas aprīkots ar izbīdāmu QWERTY-tastatūru. Nākamā ierīce, nav izslēgts, iegūs atvieglotu tastatūras variantu ar šādu izvietošanas (SureType) tipu, kur uz vienas pogas atrodas divi vai pat trīs simboli (skat.attēlu, kuru rādīja IntoMobile entuziasti). Šādas tastatūras jau ir dažos BlackBerry viedtelefonos.

[img]http://datuve/images/upload/20101114221654.jpg[/img]

Ir zināms arī, ka ierīce būs kompaktāka kā BlackBerry 9800 Torch; turklāt, tas ir zemākās klases modelis. Tādējādi, tā vērtība komplektā ar līgumu ASV nepārsniegs $50, jo pirmais RIM viedtelefons-slaideris ar līgumu uz diviem gadiem tagad tiek piedāvāts par $100. Tomēr informācijas par izsludināšanas datumiem nav.

Turklāt, parādījusies informācija par kompānijas Samsung “guglofonu”, kas iznāks nākamā gada pirmajā pusē. Visdrīzāk modeļa izsludināšana notiks februārī Mobile World Congress 2011 izstādē. Pagaidām bezvārda viedtelefons funkcionē zem Android operētājsistēmas vadības ar kodētu nosaukumu Gingerbread, bet tā „sirds” ir centrālais procesors ar 1,2 GHz taktsfrekvenci.

[img]http://datuve/images/upload/20101114221631.jpg[/img]

Ierīce aprīkota ar 8-megapikseļu kameru ar autofokusu, gaismas diožu zibspuldzi un HD video ierakstīšanas funkciju 1080p (Full HD) formātā, 16 gigabaitu uzkrājēju, GPS navigācijas uztvērēju, Wi-Fi (IEEE 802.11n) un Bluetooth 3.0 adapteriem, ka arī ar skārienjūtīgu displeju ar 480×800 (WVGA) pikseļu izšķirtspēju, kas izpildīts pēc otrās paaudzes Super AMOLED tehnoloģijas. Tā diagonāle sastādīs 4,3 vai pat 4,5 collas.

Kā avots izmantotas BBLeaks, Engadget, intomobile.com un Unwired View.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us