The Switchies 2009

Ieejot jaunajā gadā, gandrīz visos medijos tiek veikti dažādi atskati uz iepriekšējo gadu un gandrīz visās iespējamās dzīves jomās tiek sadalītas balvas. Arī tehnoloģiju jomā ir dažādas iespējamās balvas. Šoreiz neliels ieskats dažu The Switchies 2009 laureātu sarakstā. Šī balva tiek pasniegta jau 4. reizi un tiek veidota pēc kāda Engadget autora viedokļa.

Gada produkta balva nonāk pie Seagate DockStar, kas izmanto Cold engines PogoPlug tehnoloģiju.

Balva par labāko viedtelefonu tiek piešķirta Palm Pre , kurš izmanto labi nostrādāto un eleganto webOS. Ierīcei gan pietrūkst atbilstošas programmatūras lielākiem ekrāniem un ātrāku procesoru. Tomēr kā ļoti labs viedtelefons ir minams arī daudz aprunātais Motorola Droid.

[img]/images/upload/20100104144625.jpg[/img]

Balva par labāko 2009. gada operētājsistēmu tiek Windows 7, kurš uzrādīji daudz labāku darbības ātrumu un ieviesa dažādas jaunas un labas funkcijas, piemēram, Snap vai Peek.

Balva par labāko fitnesa ierīci tiek Fitbit, kurš piedāvā vislabāko funkciju, stila un cenas kombināciju.

[img]/images/upload/20100104144506.jpg[/img]

Balva par labāko alternatīvo skaitļošanas ierīci tiek Always Innovating Touch Book, kas piedāvā labus tehniskos rādītājus, atdalāmu ekrānu un ilgu baterijas darbības laiku.

Par labāko 2009. gada digitālo fotokameru tiek atzīta Panasonic GF1, kuras attēlu kvalitāte var sacensties ar DSLRs kvalitāti. Tāpat ievērības cienīga ir Sony HX1, kas piedāvā iespaidīgu panorāmas vēriena attēlu.

[img]/images/upload/20100104144728.jpg[/img]

Balvu labākais videoatskaņotājs šogad saņem 2 ierīces. Pirmais ir Flip minoHD, kas tagad ir uzlabots mazais 720p ar lielāku ekrānu un garāku ieraksta laiku. Un otrais, kas saņem balvu ir Kodak Zi8, kurš ir pievienojis elektronisko attēla stabilizētāju un ārējo mikrofona atbalstu.

Ar citiem laureātiem un pilnīgāku aprakstu varat iepazīties [url=http://www.engadget.com/2010/01/01/switched-on-the-2009-switchies/]šeit[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us