Televīzija, ko katrs var atļauties

Ir sākusies jauna Lattelecom pieslēgumu kampaņa, kuras ietvaros, visi tie skatītāji, ka līdz šī gada 24. aprīlim noslēgs līgumu par Virszemes TV uz laiku līdz 31.12.2013, iegūs iespēju 6 mēnešus skatīties visas VTV Tematiskās pakas par Ls 4,36 mēnesī un saņemt dekoderi lietošanā bez īres maksas. (Sākot no 7. mēneša maksa par Ekonomisko paku Ls 4,36, bet kopā ar visām Tematiskajām pakām Ls 8,76).

Vairāk par šo kampaņu lasi http://akcijas.lattelecom.lv/televizija-ko-katrs-var-atlauties/

Tematiskās pakas
Lai būtu ērti komplektēt televīzijas saturu atbilstoši savām vēlmēm, visi kanāli ir sadalīti Ekonomiskajā pakā ar 23 kanāliem un 4 tematiskajās pakās:

Bērnu un jauniešu pakaBērnu un jauniešu pakā atradīsi kanālu izlasi dažādu vecumu bērniem, bez vardarbīga satura un reklāmām. Mīļas multenītes un izglītojoši raidījumi pašiem mazākajiem, kuri tikai sāk iepazīt pasauli. Aizraujošas filmas un seriāli par piedzīvojumiem, atklājumiem, sportu un mūziku skolas vecuma jauniešiem.

Filmu un izklaides pakaFilmu un izklaides pakā ietvertie kanāli pilnībā ļaus aizmirsties no ikdienas steigas. Seko līdzi iemīļoto varoņu gaitām seriālos un filmās, skaties filmu pirmizrādes un kinofestivālu labākās filmas savā televizorā. Un tas vēl nav viss, pakā atradīsi arī aizraujošus šovus, autorraidījumus, ziņas un pasaules mūzikas hitus.

Piedzīvojumu un zinātnes pakaAr Piedzīvojumu un zinātnes paku iepazīsti visumu un pasauli, kurā dzīvojam. Vai tā būtu planēta Zeme, cilvēki, zinātniskie atklājumi, vēsture vai daba un dzīvnieki – Piedzīvojumu un zinātnes paka ienesīs Tavā mājā zināšanu un atklājumu burvību.

Sporta pakaSporta pakā 24 stundas diennaktī sporta cienītājus gaida aizraujoši notikumi. Futbols, hokejs, basketbols, motosports, kā arī citu sporta veidu fani atradīs savām interesēm atbilstošus sporta notikumus: labākās visu laiku spēles, izcilu sportistu intervijas, spēļu apskatus un tiešraides, bet galvenais – labas emocijas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us