Telefons ar lāzera projektoru


Apnicis, ka Tavam viedtālrunim ir mazs ekrāns, bet nepatīk arī staipīt līdzi planšetdatoru? Ja tā, tad Lenovo, iespējams, ir radis tam risinājumu!

Lenovo Smart Cast viedtālrunis dod iespēju projicēt attēlus un video uz līdzenām virsmām! Tas nozīmē, ka nākotnē būs iespējams gandrīz jebkuru neliela izmēra viedtālruni pārvērst par liela izmēra ekrānu.

Tomēr šī projekcija ir daudz sarežģītāka, par to, kura atrodama Lenovo Yoga Tablet 2 Pro, jo tā ir interaktīva – pieskaroties lietām, kas redzamas uz projekcijas, tās reaģē. Tas tiek panākts, izmantojot infrasarkano gaismu, kas spēj atpazīt kustības.

Pats projektors ar sensoriem atrodas ierīces augšpusē un ir rotējams par 270 grādiem. Šis projektors var projicēt skaidru attēlu uz galda virsmas aptuveni 20 centimetrus no ierīces, bet uz sienas – pat ja ierīce ir aptuveni 35 centimetru attālumā.

Kā jau tas bija gaidāms, projekcija vislabāk tiek attēlota pilnīgā tumsā, tomēr arī samērā gaišā laikā uz tumšas galda virsmas tā ir visai labi redzama.

Projekcija pat piedāvā iespēju spēlēt spēles, tiesa ar ne pārāk sarežģītām kontrolēm, jo tad varētu rasties zināmas problēmas. Bet, piemēram, Fruit Ninja varētu uzspēlēt jebkurā laikā.

Tā kā šis ir tikai prototips, tad tā cena vēl nav precīzi, zināma, Aptuvenais laiks, kad ierīce varētu būt pieejama – 2016.gada jūnijs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us