Tele2 Igaunija no Estonian Energy iegadajas Televõrgu

Igaunijas uzņēmumi “Estonian Energy” un “Tele2 Eesti” ir parakstījuši līgumu par “Estonian Energy” meitasuzņēmuma “Televõrgu” iegādi par 25miljoniem eiro (17,6 miljoniem latu).

“Televõrgu” ir viens no Igaunijas vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem, kas pārvalda optiskās šķiedras sakaru tīklu visā valsts teritorijā un piedāvā
uzņēmuma “Kõu” interneta pakalpojumus.

Sandors Līve (Sandor Liive), “Eesti Energia” valdes priekšsēdētājs:
“”Televõrk” savā attīstībā ir sasniedzis brīdi, kad jāpieņem lēmums par turpmāko darbību, lai maksimāli iegūtu gan klienti, gan pats uzņēmums. Mūsuprāt, labākais risinājums ir uzņēmuma un tā pakalpojumu turpmāka attīstība jauna īpašnieka pārraudzībā, kurš darbojas telekomunikāciju sektorā.”

Mindaugs Ubarts (Mindaugas Ubartas), “Tele2 Eesti” valdes priekšsēdētājs: ““Televõrk” iegāde uzņēmumam līdz 2025.gadam ļaus izmantot Igaunijas optiskās šķiedras telekomunikāciju tīklu, kas izbūvēts uz maģistrālajām elektrolīnijām. Līdz šim Tele2 šī tīkla pakalpojumus lietoja kā “Televõrgu” klients. Ar “Televõrk” iegādi esam nodrošinājuši tehnisko neatkarību, kas mums ļaus piedāvāt klientiem viszemākās cenas, kā arī būt gataviem datu pārraides apjoma pieaugumam. Tāpat “Televõrgu” iegāde paver jaunas attīstības iespējas, kā arī paplašina korporatīvajiem klientiem piedāvāto pakalpojumu klāstu.”

Darījums paredz, ka “Televõrk” tiek iegādāts par 25 miljoniem eiro, un tas stāsies spēkā tiklīdz būs saņemts apstiprinājums no Igaunijas Konkurences padomes. “Eesti Energia” darījuma sakarā konsultēja juridiskais birojs “Sorainen” un “SEB Enskilda”.

“Tele2 Eesti” sāks piedāvāt “Kõu” interneta pakalpojumus no 2012.gada 1.jūlija. Līdz tam ir noteikts pārejas periods, kura laikā klienti nesaskarsies ar izmaiņām pakalpojumos, klientu apkalpošanā un norēķinos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us